Merinos Halı Verda Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Verda Serisi

Merinos Verda Serisi

Merinos Verda Serisi, uygun fiyatlı halıları, günümüz modasına uygun kahve, krem, pembe, mavi renkleri ve modern modelleri ile oturma odası halısı olarak herkesin beğenisini kazanıyor. Merinos halı Verda serisi oldukça talep gören oturma odası halıları içerisinde yer alıyor. Evlerinizde en çok kullandığınız oturma odalarınız için tasarlanan serideki halılar çok açık ve kolay kirlenebilen renklerden uzak. Bayanların en çok aradığı özellik olan ''kolay temizlenen halılar'' arasında yer alan Verda serisi, en çok satılan mobilya renkleri ile uyumlu olacak biçimde üretilmektedir. Her zevke uygun ve kaliteli ürünlerden oluşan Verda modellerini, istediğiniz her ortam ve şartlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Merinos Verda Modelleri

Merinos Verda modelleri farklı desenleri ve renk çeşitliliğiyle oldukça dikkat çekiyor. Merinos oturma odası halısı çeşitleri arasında bulunan Verda, kolay temizlenebilme özelliği sayesinde bayanların en çok tercih ettiği halılardandır. Üzerine herhangi bir şey döküldüğünde, lekeye beklemeden müdahele ederseniz leke hemen çıkmaktadır. Elektrik süpürgesi ile süpürüken üzerindeki cisimleri tutmaz ve kolayca bırakır. % 100 yün tuşeli akrilik ipliklerle 12 mm hav yüksekliğinde, metrekarede 500.000 ilme ucu sıklığında imal ediliyor olması bu özelliklerinin bir kanıtıdır. Seride genellikle krem zemin üzerine kahve, pembe ve mavi tonlar kullanılmıştır. Mobilyalarınız ister krem olsun ister kahve yada vizon, merinos verda modelleri ile uyumlu olacaktır. Seçeceğiniz ürünün mavi yada pembe renk içermesi de odanıza ayrı bir hava katacak, hem mobilyanın hem de halınızın ayrı ayrı dikkat çekmesini sağlayacaktır. Bu renklerin ahengi odanıza iç açıcı bir hava katacaktır. Seride birçok farklı model seçeneği mevcuttur. Çiçek halılar kullanılan mekanlara bahar havası ve artı bir enerji katmaktadır. Yaprak desenli halı modelleri ile de odanızda romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Geometrik detaylarla bezeli halılar ise evlerinde modern bir tarz oluşturmak isteyenler için oldukça ideal bir tercih olabilir. Şık ve estetik modellerin birarada kullanıldığı halılar ile yaşam alanınızı daha rahat ve kaliteli bir hale kavuşturabilirsiniz.


Merinos Verda Fiyatları

Merinos Verda fiyatları, benzer özellikte olan halılar arasında daha uygun diyebiliriz. Verda modelleri 150x233 halı ve 200x290 halı ebatlarında iki farklı ebatta üretimektedir. Ayrıca bazı modellerin 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 200cm ve 400cm eninde kesme rulo halılarını da bulmanız mümkün. Merinos oturma odası halı fiyatları, oldukça makul düzeydedir. Uygun ve kaliteli halı almak istiyorsanız Verda modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni bir halıya ihtiyacınız varsa uygun fiyatlarla halı satın almak için online halı satış sitemizden beğendiğiniz halıyı kolaylıkla ve güvenle alabilirsiniz.
Verda
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>