Merinos Halı Ramses Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Ramses Serisi

Merinos Ramses Serisi

Merinos Ramses Serisinde yer alan salon halı çeşitleri oldukça kaliteli ve bir o kadar da şık. Modern salon halılarının yer aldığı seri genellikle açık renkli halılardan oluşuyor. Açık renkli halılarının kullanımının zor olmasından endişe etmenize kesinlikle gerek yok. Çünkü Ramses modelleri %100 akrilik ipliklerle üretildiği için kir leke tutmama özelliğine sahip. Açık renkli halı modelleri ile salonlarınıza ferah ve iç açan bir hava katabilirsiniz. Saçaklı salon halıları arasında oldukça farklı bir yere sahip olan Merinos Ramses hem kalitesi hem de şıklığı ile kullanılan mekanların değerini artırıyor. Kaliteli şık ve gösterişli salon halısı arayanlar için güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.


Merinos Ramses Modelleri

Merinos Ramses modelleri ile gösterişli ve ihtişamlı salonlar oluşturabilirsiniz. Dokusu ve yumuşaklığı ile görenleri cezbeden ve kendisine hayran bırakan Ramses serisi %100 yün tuşeli akrilik ipliklerle metrekarede 700.000 ilme sıklığında 10mm hav yüksekliğinde, pamuk atkılı ve saçaklı olarak imal edilmektedir. Kullandığınız eşya ve aksesuarlarla uyumlu olabilecek biçimde, genellikle açık renklerde üretilen Ramses modelleri salonlarında görselliğe ve ihtişama önem verenler için uygun bir tercih olabilir. Saçaklarının örgü şeklinde olması ayrıca kullanımını oldukça kolaylaştırıyor, saçakları eski halılarda olduğu gibi sürekli dağılmıyor ve simetrik duruyor. Ramses, salon halısı modelleri arasında oldukça sevilen ve tercih edilen modellerden oluşuyor. Mekanlarınızın genişliğine göre birçok farklı ebatta üretilen seri de 6m2 salon halısından 80x300 yolluklara kadar birçok alternatif mevcut. 6 metrekare halı ölçüsü bu seri için 200cm en 290cm boy ebatı şeklinde üretilmektedir. Normalde 5,8m2 alan kaplıyor olmasına rağmen 6m2 olarak geçmektedir.


Merinos Halı Ramses Fiyatları

Merinos Ramses Fiyatları aynı düzeydeki diğer salon halısı fiyatlarına göre daha uygun satılmaktadır. Pamuksu yumuşacık dokusu şık ve modern desenleri, üretim kalitesi ile fiyatları mukayese edildiğinde kesinlikle kalite/fiyat bakımından uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteyi ve ihtişamı sevenler için Merinos Ramses çok uygun bir tercih olacaktır. Sizde bu görkemi evinizde yaşamak isterseniz Ramses Serisini online halı satış sitemizden inceleyip beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirsiniz.
Ramses
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>