Merinos Halı Volga Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Volga Serisi

Merinos Volga

Merinos Volga Serisi, salon halı modelleri arasında uygun fiyatlı ve modern tarzdaki çeşitleriyle herkesin beğenisini topluyor. Klasik çizgilerin yanı sıra modern çizgilerin de hakim olduğu bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Merinos halı çıkardığı bu serisi ile şık ve modern salonlar oluşturmak isteyen müşterilerinin taleplerine cevap vermiş oluyor. Kullanım kolaylığı ve farklı desenli ürünleriyle oldukça beğenilen Volga, modern şekilde döşenmiş salonlar için ideal bir tercih olabilir.


Merinos Volga Modelleri

Merinos Volga modellerinde her tarza uygun ürünler bulmanız mümkün. Modern ve klasik tarzın harmanlandığı seride modern salon halısı modelleri oldukça fazla. Farklı dizaynı ve renk bütünlüğüyle Volga, her mekana rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Salonu için pembe krem halı arayanların vazgeçilmez tericihi olan Volga, herkesin beğeniyle kullanabileceği halılar arasındadır. Serideki patchwork desene sahip modeller, evinizde spor ve şık bir ortam yaratmanıza olanak tanıyor. Ayrıca geometrik desenli halılar ile de göz alıcı ve farklı mekanlar oluşturabilirsiniz. Bunların dışında seride, çiçek desenli halı modelleri de oldukça dikkat çekiyor. Volga modellerinde renk olarak genellikle pembe, krem ve kahve tonları kullanılmıştır. Modellerde kullanılan renklerin uyumu ve desenler arasındaki yumuşak geçiş çok etkileyicidir. Kullanılan desenler, halıların bütünlüğünü bozmadan doğal yapısını ortaya çıkarıyor. Volga, merinos salon halıları içinde ilgi çeken ve en beğenilen serilerinden biridir. Serideki halıları salonlarınız dışında diğer mekanlarınız içinde kullanılarak oldukça estetik ve şık ortamlar oluşturabilirsiniz. Volga, en son teknoloji ile müşteri sağlığı düşünülerek imal edilmektedir. Kaliteli salon halıları içinde şıklığı ve doğallığı bir arada bulmak istiyorsanız, bu serinin sizin için uygun olabileceğini söyleyebiliriz.


Merinos Volga Fiyatları

Merinos volga fiyatlarının muadil halılar ile kıyaslandığında uygun olduğu görülmektedir. Merinos volga, metrekarede 770.000 ilme ucu sıklığında, 13 mm hav yüksekliğinde, 8 ana renkte, yün tuşeli, parlaklığı arttırılmış %100 akrilik ipliklerle bilgisayarlı tezgahlarda imal edilmektedir. Halıların fiyatlarını ilme sıklığı ve kullanılan ipliğin kalitesi belirlemektedir. Tüm bunlar düşünüldüğünde merinos volga halı fiyatı makul seviyededir. Oldukça kaliteli olmasının yanı sıra kolay temizlenebiliyor olması, tercih edilmesinde en önemli etkenlerdendir. Merinos salon halısı fiyatları, makul düzeyde maliyetle satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli halı satın almak istiyorsanız online halı satış mağazamız www.halibul.com 'u ziyaret edebilir, beğendiğiniz halı yada halıları sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz.
Volga
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>