Merinos Halı Venüs Side Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Venüs Side Serisi

Merinos Venüs Side Serisi

Merinos Venüs Side Serisi, uygun fiyatlarla evinizin her odası için halı modelleri barındıran bir seridir. Merinos Venüs serisi ile aynı kalitede olan Merinos Side serisi, Merinos Halının 2015 yılında çıkarttığı yeni bir seridir. Side modelleri ,Venüs serisi içinde üretilmeye başlanmıştır. Bu yüzden serinin adı Venüs Side olarak geçiyor. Birbirinden oldukça farklı çeşitleri olan Side serisinde, iki seri yer aldığıdan model seçeneği da haliyle oldukça geniş. Tek renkli sade halılardan mutfak halılarına, modern salon halılarından patchwork halılara kadar birçok farklı model ve desen bulmanız mümkün. Evinizin her alanı için beğenebileceğiniz bir model bulabilirsiniz.

Merinos Venüs Side Modelleri

Merinos Side, farklı ve modern tarzıyla öne çıkan halı modellerini içeriyor. Tek renk halı modelleri ile sadeliği ve şıklığı birarada isteyenler için birçok çeşit mevcut. Sade halı çeşitleri içinde oldukça kaliteli olmasıyla da öne çıkıyor. Venüs Side modelleri genel itibari ile vizon renkli halı modellerini barındırıyor. Ayrıca patchwork halı modelleri oldukça kullanışlı ve her ortama uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış. Serideki çiçekli halı modelleri ile odalarınızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Serinin genellikle oturma odası halıları olarak üretilmesinin yanı sıra farklı mekanlar için tercih edebileceğiniz modelleri de mevcuttur. Side olarak üretilen birçok klasik modern salon halısı modeli bulmanız mümkün. Mutfak, antre ve genç odalarınız içinde farklı modellere bakabilirsiniz. Side serisi birbirinden değişik tarzdaki halıları ile ilgiyi üzerinde toplayan ve kalitesiyle adından söz ettiren halı çeşitleri arasındadır. Açık renkli halılar içeren seride çok sayıda renk seçeneği de vardır. Kahve, turkuaz, zümrüt yeşili, beyaz ve mavi renkleri ile oldukça iç açıcı ve güzel yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Üretimi yapılan ebatların evinizin her alanı için uygun olacağını söyleyebiliriz. Eğer sizde modern ve kaliteli halılar satın almak istiyorsanız online halı satış sitemizden mekanlarınız ile uyumlu olabilecek ürünleri inceleyebilirsiniz.


Merinos Halı Venüs Side Fiyatları

Merinos Venüs Side fiyatları makul aralıklarda satışa sunulmaktadır. Merinos Side serisi metrekarede 650.000 ilme ucu sıklığında %100 yün tuşeli akrilik ipliklerle 12mm hav yüksekliğinde, 6 ana renkte imal edilmektedir. Oldukça dayanıklı ve kaliteli olan Venüs Side serisi çok çeşitli modelleri ile mekanlarında kaliteyi ve şıklığı birarada isteyenler için tercih edilebilir. Kaliteli ve orta düzey fiyat aralığında yeni bir halı almak istiyorsanız online halı satış sitemizden ilgili serinin tüm modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirsiniz.
Venüs - Side
Adet Ürün Göster
44 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>