Merinos Halı Veronica Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Veronica Serisi

Merinos Veronica Serisi

Merinos Veronica Serisi en kaliteli halı modellerini uygun fiyatlara alabileceğiniz salon halıları olarak karşımıza çıkıyor. Birçok farklı modelde ürünü bulunan Merinos, en kaliteli halı firmaları arasında yer alıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Merinos halı, her odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri seçmenizi oldukça kolaylaştırıyor. Müşterilerin isteklerini dikkate alarak üretimine yön veren Merinos Halının, kahverengi salon halıları arasında en dikkat çekici serisi ''Veronica'' dır.


Merinos Veronica Modelleri

Merinos Veronica uzun arge araştırmaları sonucunda oluşturulan bir seridir. Farklı tarzdaki halıları ile kendini öne çıkaran ürünleri mevcuttur. Şık ve az desenli olan halılarla evinizi daha yalın, aynı zamanda etkileyici bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Çiçekli modelleriyle evinizde hoş ve romantik bir hava yaratabilirsiniz. Seride bulunan bazı halıların klasik desenli oluşu, kullanıldığı mekanda nostaljik esintiler oluşturabilir. Serideki halıları genellikle salon halısı olarak tercih edilmiştir. Aynı zamanda evinizde kaliteli ve gösterişli bir ortam oluşturmak isterseniz diğer odalarınız içinde kullanabilirsiniz. Kullanılan mobilya ve aksesuarlarla olan uyumu müthiştir. Merinos Veronica metrekarede 1.000.000 ilme ucu sıklığında, 13mm hav yükseliğinde ,8 ana renkte, yün tuşeli, %100 akrilik ipliklerle dokunmuştur. Oldukça sık dokunmuş olması sonucu dayanıklı bir halıdır. Dayanıklı olmasının yanı sıra kolay temizlenebilme özelliği ile bayanların en çok tercih ettiği halılar arasında yer alır. Birbirinden güzel çeşitleriyle yaşam alanlarınız için genellikle kahverengi halı modellerinin ağırlıklı olduğu, desenleriyle dikkat çeken modeller her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilir. Dekorasyonda moda olan Merinos salon halı modellerini evinize taşımak istiyorsanız, Veronica serisi tam size göre diyebiliriz.


Merinos Veronica Fiyatları

Veronica fiyatları aynı düzeydeki halılar arasında makul seviyelerdedir. Modern halıyı nereden alabilirim sorusuna kolaylıkla yanıt bulabileceğiniz Veronica modelleri ile evinizde kaliteli ve ihtişamlı bir dekorasyon oluşturbilirsiniz. Merinos salon halı fiyatları uygun maliyet seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Şık ve ayrıcalıklı halılar arasında 4 metrekare halı ebatları ve daha fazlasını online halı satış sitemiz www.halibul.com dan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirsiniz.
Veronica
10 Adet Üründen 1 - 10 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>