Karmen Halı Öykü Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Karmen Halı Öykü Serisi

Karmen Öykü Serisi

Karmen Öykü serisi pek çok farklı halı modelini içerir. Farklı desenler, farklı renkler ve farklı stile sahip halı modellerini Karmen Halı Öykü serisinde bulabilirsiniz. Evlerinizde sıcak ve özgün bir dekor yaratmak için bu serideki halıları tercih edebilirsiniz. Sade halı modelleri, renkli halıları, detaylı desenleri ve daha pek çok farklı model Öykü serisinde tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.


Karmen Öykü Modelleri

Karmen Öykü modelleri son derece modern bir biçimde tasarlanmıştır. Karmen Halı Öykü modelleri içerisinde pek çok farklı tarzda halı çeşidi bulunmaktadır.  Bu serideki halılar genellikle oturma odası halısı olarak tercih edilir. Ancak farklı ebatları bulunduğu için evin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Bu seride yer alan çiçekli halı modelleri ve yaprak desenli halılar oturma odalarına hoş bir hava katar. Geometrik desenli halı modelleri ve puanlı halılar genç odalarında kullanım için tercih edilebilir. Bu halılar, kullanıldığı ortama cool bir görünüm sağlar. Modern çizgilerle tasarlanan halı modelleri, moden mobilyalarla uyum içinde kullanılabilir. Hemen her halı serisinde bulunan patchwork halılar, Öykü serisinde de yer almaktadır. Patchwork halı modelleri, ortama renklilik ve canlılık katar. Seçeceğiniz halı modeli ile yaşam alanınızın bambaşka görünmesini sağlayabilirsiniz. Halı ile eşyaların ya da halı ile aksesuaların kombinlenmesi evde hoş bir görünüme imkan sağlar. Öykü serisinde sadece desenli halı çeşitleri değil, sade renk halılar dabulunmaktadır. Tek renk halı modelleri, ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Tek renk halılar her mobilya, her aksesuar ile uyumlu bir biçimde dekor edilebilir. Karmen Halı, her beğeniye hitap edebilecek halı modelleri üretmeyi amaçlamaktadır. Öykü serisinde de pek çok model arasından hangisini beğeneceğine karar veremeyebilirsiniz. Öykü serisindeki halılar, fantezi ve simli iplik kullanılarak, 8 ana renk ve 11 mm hav yüksekliğinde üretilmiştir. İç açan desenlere sahip halı modelleri ile evinizde konforu ve huzuru hissedebilirsiniz.


Karmen Öykü Fiyatları

Karmen Öykü fiyatları, oldukça uygundur. Halı satın alırken, görsel olarak hoşunuza gitmesi yetmez. Aynı zamanda gelir durumunuza uygun fiyatlarda olması gerekir. Elbette ev dekorasyonunda halıların önemi büyüktür. Ancak bütçenizi zorlayacak fiyata sahip olan bir halıyı da satın almak istemezsiniz. Karmen Halı Öykü fiyatlarını ve daha pek çok halı modelini daha detaylı bir biçimde incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Binlerce halı çeşidi sadece bir parmağınızın ucunda! Halı satın almanın en kolay ve en eğlenceli yolu halıbul.com’da..!

Öykü
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>