Festival Halı Napoli Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Festival Halı Napoli Serisi

Festival Napoli Serisi

Festival Napoli serisi, yazlık halı arayanların sıklıkla tercih ettiği iç açıcı modellerden oluşur.  Seriye hakim olan renkler genellikle pembe, mavi, kahve, kırmızı ve turkuaz gibi canlı renklerdir.  Farklı desen ve renklerden oluşan yaz halısı modelleri Festival Halı Napoli serisinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çiçekli, klasik desenli, spor desenli yazlık halı Festival modellerifarklı şekilde dekore edilmiş evler ile uyum gösterir.


Festival Napoli Modelleri

Festival Napoli Modelleri yaz aylarında kullanıma uygun biçimde üretilmiştir. Kalın, sık tüylü ve koyu renkli halılar yaz aylarında içinizin daralmasına neden olabilir. Festival yaz halı modelleri metrekarede 300.000 ilme sıklığında 9 mm hav yüksekliğinde üretilmiştir. Tıpkı kıyafetlerimiz gibi evimizin ve eşyalarımızın da yazlık ve kışlık düzeni vardır. Yaz geldiğinde temizlik yapar, perdeleri değiştiririz. Ancak halıları değiştirmek çoğu zaman aklımıza gelmez. Oysa yazlık halılar ince yapısı ve canlı renkleri, hoş desenleri ile evinize yaz esintisi getirmeye çalışır. Festival Napoli halı modelleri oturma odalarında, antrelerde ve yolluk olarak kullanım için idealdir. Arzunuza göre salon halısı olarak da kullanabilirsiniz. Genç odalarında kullanılmak üzere de oldukça hoş modeller içerir. Farklı ebatları, evinizin farklı mekanlarında kullanıma uygundur. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan ve kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilen patchwork halı çeşitlerine de bu seri içerisinde rastlamak mümkün. Patchwork halılar, evinizin havasını değiştirir ve enerjisini yükseltir. Renkli ve desenli halılar, özellikle sade ve tek renk mobilyalar ile kullanıldığında ortaya çok hoş bir kombin çıkar. Nasıl ki gösterişli mobilyalarla sade halı kullanmaya özen gösteriyorsak, sade mobilyalar ile de canlı, renkli ve desen içeren halıları kullanmaya da özen göstermeliyiz. Ev dekorasyonunda bir uyum yakalamak, parçaları birbiriyle uyumlu bir biçimde seçmek oldukça önemlidir. Halı seçimi de evin tarzını yansıtmada ve uyumlu bir görünümün ortaya çıkmasında etkilidir. Festival Napoli halı çeşitleri modern desenler ile bütünleştirilmiş ve uyumlu renkler ile tasarlanmıştır. Yaz havasını evinizde estirmek için tercihinizi Napoli serisindeki halılardan yana kullanabilirsiniz. Yazlık halı kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedir. Evinize neşe ve canlılık getirecek yazlık halı çeşitleri Napoli serisinde.

Festival Napoli Fiyatları

Festival Napoli fiyatları orta gelir durumuna sahip kişilerin satın alabileceği düzeydedir. Ev dekorasyonunu ve kendi zevklerinizi göz önünde bulundurmak isterken, bütçenizi fazlaca sarsacak seçimler yapmak istemezsiniz.  Festival Napoli yaz halı fiyatları bütçenize ciddi bir zarar vermemeyi amaçlar. Uygun fiyatlı halı almayı herkes ister. Ancak halı alırken, fiyatı gibi halının üretimi sırasında gerçekleştirilen teknik ayrıntılara da göz önünde bulundurmak gerekir. Sitemizde Festival Napoli Halı çeşitlerini uygun fiyata bulabilir ve hemen evinizde kullanmak üzere siparişini verebilirsiniz.

Napoli
7 Adet Üründen 1 - 7 Arasını Görüntülüyorsunuz