Patika Halı Sade Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Patika Halı Sade Serisi

Patika Sade Serisi

Patika Sade serisi sade ve tek renk halılardan oluşur. Farklı renklerin kullanıldığı seride neredeyse her mobilyaya uygun halıyı bulmak mümkün. Renkli halılarını değiştirmek isteyen, sade ve şık bir alternatif arayanların bu seriye mutlaka göz atmaları gerekir. Tek renk olarak tasarlanan halılara renk geçişlerinin hakim olduğu modeller de eklenmiştir. Renk geçişli halı modelleri ise kesinlikle göz yormayacak biçimde tasarlanmıştır. Sadeliğin getirdiği şıklığı siz de evlerinizde yaşatmak istiyorsanız, bu halıları çok beğeneceksiniz. Sadece sadeliği ile değil, mükemmel dokusu ile de sade düz halılar kalbinizi kazanacak.


Patika Sade Modelleri

Patika Halı Sade modelleri tek renk ve sade halı modellerini içerir. Yeşil, vizon, pembe, mavi, kırmızı, gri farklı renk alternatifleri mevcuttur. Sade mobilyalarla uyum içinde kullanabilir ya da kontrast renk ve aksesuarlarla kendinize özgü bir kombin yaratabilirsiniz. Patika Sade Halı eşsiz dokusu ve hoş renkleri ile sadece sadeliği değil; şıklığı ve kaliteyi de evlerinize getirmeyi amaçlamaktadır. Patika Halı’nın ürün çeşitlerine eklediği bu seri, sizleri sadeliğin dinlendirici dünyasına davet ediyor. Herkes kendisini evinde dinlenmiş, huzur bulmuş hissetmek ister. Kapıyı açtığında sıcacık bir atmosfer kendisini sarmalasın ister. Böyle bir ev ortamı yaratmada eşyaların ve aksesuarların seçimi, renkleri ve uyumu oldukça önemlidir. Halılar ise evi ev gibi yapan en önemli ev eşyalarından biridir. Halısız bir evde hep eksik bir şeyler olduğu hissine kapılırız. İşte bu yüzden kusursuz bir ev dekorasyonu ortaya çıkarmada ve sıcak ev ortamı atmosferini sağlamada halıların önemi tartışılamaz. Patika Sade modelleri ile evinize girdiğiniz an kendinizi dinlenmiş ve rahatlamış hissedeceksiniz. Renk, desen ve çizgi yoğunluğu olan halılarda sıkıldıysanız, Sade serisindeki halılar tam size göre. Oturma odalarında tercih edebileceğiniz gibi sade salon halısı olarak da kullanabilirsiniz. Moda ve eğilimler ne kadar değişse de sadeliğe olan ilgi her zaman devam etmiştir. Ancak son zamanlarda bu ilginin artış gösterdiğini söylemek yanlış olmaz. Özellikle de ev düzenlemelerinde sade aksesuarlara, sade renk halı modellerine ve sade mobilyalara doğru bir eğilim gözlenmektedir. Bu eğilimin farkında olan Patika halı da Sade serisini sizlerin beğenisine sunmuştur.


Patika Sade Fiyatları

Patika Halı fiyatları ve Patika Sade fiyatları oldukça uygundur. Kendine özgü modelleri ile evlerin havasını değiştirmeyi ve vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefleyen Patika Halı, yurt içi halı sektöründe de kaliteli ürünlerin avantajlı fiyatlarla bir araya gelebileceğini göstermeyi amaç edinmiştir. Sitemizden Patika Halı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz halı ya da halıların siparişini güvenle verebilir ve hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sade
3 Adet Üründen 1 - 3 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>