Festival Halı Concord Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Festival Halı Concord Serisi

Festival Concord Serisi

Festical Concord serisi halıları genellikle pudra ve kemik renklerle dizayn edilmiş yazlık halı modellerinden oluşur. Tamamı akrilik ipten üretilerek imal edilen halılar, genellikle yaz mevsimlerinde kullanmak üzere tercih edilir. Gerek soft renk geçişleri ve baharı anımsatan model ve desenleri, gerekse de yaz mevsimine uygun dokusu ile evinize neşe getirmek üzere tasarlanmıştır.


Festival Concord Modelleri

Festival Concord modelleri, renk ve doku açısından yaz mevsiminde kullanıma uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Sade bir stile sahip olan evinizi Festival Concord yazlık halı çeşitleri ile canlandırabilir ve hoş bir enerji sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda ev dekorasyonunda kullanılan sıcak, iç açıcı renkler dikkat çekmektedir. Renklerin insan enerjisi üzerindeki rolü oldukça yüksektir. Bazı renkler içimizi açar, enerji ve sakinlik verir. Özellikle yaz mevsiminde ev eşyalarında, halılarda yaz renklerinin kullanılması kişiye iyi ve olumlu bir enerji verir. Festival Halı Concord serisi, evlerinize bahar esintisi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yazlık halılar ortamala 6-7 mm hav yüksekliğinde sık ilme ile imal edilmiştir. Genellikle oturma odalarında, antrelerde ya da yolluk olarak kullanıma uygun olan halıları dilerseniz arzunuza göre salonlarınızda da kullanabilirsiniz. Kış mevsiminin üzerinizde bıraktığı boğucu ve kasvetli günlerden kurtulmak istiyorsanız, eviniz için Festival yazlık halı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Evinize enerjik ya da kasvetli enerjisini sağlayan faktör eşyalarınızdır. Ev dekorasyonunda mobilyalar, aksesuarlar ve en önemlisi de halıların birbiriyle uyumu, renkleri ve modelleri çok önemlidir. Eğer ev dizaynınızı sade ve dikkat çekmeyen renkler ile yaptıysanız, Festival Concord halılar ile renk ve canlılık sağlayabilirsiniz. Evinizin nasıl göründüğü, sizin zevkiniz ve tarzınızla yakından ilgilidir. Eğer hayalini kurduğunuz eğlenceli, enerjik ve sıcacık, sizi saran bir ev ise Concord yazlık halı modelleri tam size göre. Yaprak desenli halılar, patchwork halı modeli, geometrik desenler, modern çizgiler, soft renk geçişleri ve çok daha fazlası bu seri içerisinde yer almaktadır. Şimdi Concord halı modelleri ile hem kendinize, hem ailenize hem de evinize gelen konuklara yaz havasını ve enerjisini yansıtın. Unutmayın en çok vakit geçirdiğiniz yer evinizdir ve evinizin size huzur vermesi oldukça önemlidir. Festival halı da tasarımları ile size bunu sunmayı amaçlamaktadır.


Festival Concord Fiyatları

Festival Halı Concord fiyatları, pek çok kişi tarafından uygun olarak değerlendirilebilir. Hiç şüphe yok ki halı fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Halının evinize ve zevkinize uygun olmasının yanı sıra gelir durumunuza uygun olması ve bütçenizi sarsmaması da oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı halı çeşitlerini, evinize ve zevkinize uygun farklı halıları halıbul.com adresinde bulabilirsiniz. Sitemizde Festival Concord halılar da avantajlı fiyat seçenekleriyle satılmaktadır. 

Concord
// ]]>