Merinos California Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı California Serisi

Merinos California Serisi

Merinos California serisi kalitesine göre uygun fiyatları ve sıradışı modelleri ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Merinos Halının birçok serisi mevcuttur fakat en merak uyandırıcı ve etkileyici serisi California'dır. Her zevkle uyumlu ve kaliteli halılar bulabileceğiniz California, farklı renk ve desenleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Salnon halısı olarak tercih edilebileceği gibi arzu edilirse oturma odası halısı olarak da kullanılabilecek nitelikte ürünleri barındıran seri, çok kaliteli ve bir o kadarda sık dokunmaktadır.


Merinos California Modelleri

Merinos California modelleri birçok halıya göre sıradışı modelleriyle salonlarınız için uygun bir seçenek olabilir. Modern salon halıları arasında oldukça ilgi çeken kaliteli ve şık ürünler yer almaktadır. Merinos California'da kullanılan desenlerin sadeliği ve renk tonlarının birbiriyle ahengi insanı büyülüyor. Serideki desenleri incelediğimizde ressamların çizdiği yağlı boya tablolara benzeyen ürünler karşımıza çıkıyor. Renk olarak genellikle zeminde gri ve füme bunların yanı sıra sarı, mavi, pembe, lila tonları kullanılmış olduğunu görüyoruz. Patchwork ile dekorasyon yapmak isteyenler için bir model de bulunmaktadır. Çiçek deseni bulunan seride birbirinden farklı ve renkli modeller vardır. Çiçekler her halı için değişik tarzda kullanılmıştır. Bahar dalı deseni bulunan ürünler içeren Merinos California modelleri, kullanıldığı mekana ayrı bir hava ve değer katıyor. Gri renk içeren halılarıyla odanızdaki bütünlüğü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Lila renkli modelleri ile de kullandığınız mekanda canlı ve etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz. Merinos salon halısı çeşitleri arasında, kaliteli halı almak istiyorum diyenler için güzel bir alternatif olabilir. Yaşamalanınıza uygun tercihler sizi ve ailenizi rahat ettirecek ürünlerden yana olmalıdır. Bu yüzden kaliteli halı çeşitlerinden hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek yada müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek karar verme konusunda yardım alabilirsiniz.


Merinos California Fiyatları

Merinos California halı fiyatları her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Son moda salon halısı fiyatlarına göre ortalama bir fiyat aralığındadır. Salon halısından küçük, oturma odası halısından büyük 170x250 halı yani 5 metrekare ebatında ve farklı boyutlardaki halıları online halı satış sitemiz www.halibul.com dan inceleyebilir, beğendiğiniz halı yada halıları onbinlerce müşterimiz givi sizde güvenle sipariş edebilirsiniz.
California
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>