Merinos Halı Victoria Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Merinos Halı Victoria Serisi

Merinos Victoria Serisi

Merinos Victoria Serisi, klasik tarzın modern çizgilerle bütünleştiği ve makul fiyat seçeneği ile salon halı modelleri içerisinde, müşterilerin en beğendiği halılar arasında yer almaktadır. Müşterileri eğilimlerini, senenin moda renk ve desenlerini göz önünde bulundurarak üretimine yöne veren Merinos Halı, bu hassasiyeti ile diğer firmalardan daha tarz ve moda halı modelleri üretmeyi başarıyor. Birçok farklı renk ve desen içeren Merinos Victoriada, salonlarınız için gayet ideal halı çeşitleri bulmanız mümkün. Victoria modelleri şık ve kaliteli halıları ile oldukça ilgi gören ve beğenilen bir seridir.


Merinos Victoria Modelleri

Merinos Victoria modelleri, farklı tarzları kahve, krem ve mürdüm renkleri ile güzel bir şekilde harmanlayan çeşitleri ile karşımıza çıkıyor. Victoria Serisinde krem renkli halılar hakim olmasına rağmen bazı modellerinde kahve ve mürdüm renklerine de yer verilmiştir. Salon dekorasyonunda halı seçimi yaparken, halıların mobilyalar ve aksesuarlar ile uyumuna dikkat etmemiz gerekir. Salon halı çeşitleri içinden genellikle açık tonlardaki ürünler tercih edilmektedir. Açık renkli halılar kullanıldığı mekana daha elit ve şık bir hava kazandırmanın yanı sıra mekanlarınıza ferahlık katacaktır. Küçük salonlara ise geniş bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca seride koyu renk sevenler için göz alıcı modeller bulunmaktadır. Avangard mobilyalarınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller, damask desen içerdiği için uzun yıllar boyu modasıda geçmeyecektir. Merinos Victoria modellerinde sade tarzı tercih edenler için tek renk kendinden desenli beyaz salon halıları da mevcuttur. Patchwork halı modelleri ise şıklığı günümüz modası ile bütünleştirmek isteyenler için oldukça ideal bir seçim olabilir. Victoria, salon halısı olarak kullanılmasının yanı sıra tüm odalarınız içinde kaliteli ve uygun bir tercih olabilir. Seride yer alan ürünler her zevke ve her tarza hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Soft renkli dokusu ile yaşadığınız mekanlarda farklı bir hava estirecek kalitede ürünlerdir. Evlerinizde farklı bir yaşam alanı yaratmak için klasik ve modern tarzın birarada yer aldığı Victoria koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Merinos Halı Victoria Fiyatları

Merinos Victoria fiyatları ilme sıklığı ve kalitesi düüşünüldüğünde cebinizi yakmayacak düzeyde uygun bir aralıktadır. Metrekarede 1.500.000 ilme ucu sıklığında ve 12mm hav yüksekliğinde %100 akrilik ipliklerle ve 8 ana renkte bilgisayarlı tezgahlarda imal edilmektedir. Dayanıklı dokusu ve estetik görüntüsü ile herkesin sahip olmak isteyeceği halılar arasında yer alır. Merinos salon halı fiyatları diğer benzer nitelikli halılara göre oldukça cazip fiyatlarla satılmaktadır. Çok sayıda çeşiti bulunan Victoria, sekiz farklı ebatta üretilmektedir. Yaşam mekanlarınız için istediğiniz model ve boyutta halılar için www.halibul.com online halı satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli merinos halı satın almak istiyorsanız, birçok farklı renk ve çeşitteki ürünleri mağazamıdan güvenle satın alabilirsiniz.
Victoria
Adet Ürün Göster
19 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>