Bahariye Halı Anka Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Bahariye Halı Anka Serisi

Bahariye Anka Serisi

Bahariye Anka serisi içerisinde pek çok farklı model ve desende halı çeşidi bulunmaktadır. Bu serideki halılar oturma odası halısı ve salon halısı olarak tercih edilir. Sade deseni halılar, detaylı desen içeren halılar, modern halılar ve çok daha fazlası Bahariye Halı Anka serisinde! Anka serisindeki halılar ile ev dekorasyonlarınız yeni bir boyut kazanacak. Pek çok halı modeli arasından hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz!


Bahariye Anka Modelleri

Bahariye Anka modelleri farklı tarz ve desendeki halı modellerinden oluşur. Anka serisindeki halı modelleri ile yaşam alanlarınıza özel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Ev dekorasyonunda evin tarzını, stilini ve nasıl göründüğünü etkileyen en önemli eşyalardan biri de halılardır. Bahariye Halı, modellerini sürekli olarak yenilemekte ve farklı beğenilere hizmet sunmaya çalışmaktadır. Herkesin zevki ve tarzı farklıdır. Zevklerin, beğenilerin birbirinden farklı olması ev dekorasyonlarına da yansır. Kimisi sportif bir ev dekoru oluşturmak isterken kimisi klasik görünen bir ev dekorunu tercih edebilir. Yani aslında evinizin nasıl göründüğü sizin beğenileriniz, yaşam tarzınız ve tercihlerinizle yakından ilgilidir. Bahariye Halı Anka modelleri ile sizi en çok yansıttığını düşündüğünüz ev dekorasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Anka modellerinde sarı, narçiçeği, pembe, kahve gibi renklerin kullanımı göze çarpmaktadır. Bu seri içinde yer alan desenli halı modellerini sade mobilyalarınızla; sade halı modellerini ise hareketli mobilyalarınızla dekor edebilirsiniz. Sade halı modelleri içerisinde en dikkat çeken modellerden biri de beyaz halıdır. Sade beyaz halının kullanımı konusunda tereddüt yaşamanız normaldir. Ancak %100 akrilik ipliklerle 11mm hav yüksekliğinde 450.000 ilme sıklığında bilgisayarlı en son teknolojik tezgahlarda dokunan halıların temizlenmesi de son derece pratiktir. Bir halının kolay temizlenmesi ve leke tutmaması ise bayanların en önem verdiği konular arasında yer alır. Anka serisinde sade halı modellerinin yanı sıra modern çizgiler ve özgün desenler içeren halı modelleri de bulunmaktadır. Kareli halı desenleri kullanıldığı ortama sportif ve cool bir görünüm katar. Çiçekli halı modelleri ve patchwork halı modelleri de bu serinin en sık tercih edilen halı çeşitleri arasında yerini alır.


Bahariye Anka Fiyatları

Salon halısı ve oturma odası halısı olarak 2 farklı ebatta üretimi gerçekleştirilen halıların fiyatları da uygundur. Bahariye Anka fiyatları da tıpkı modern tasarımları gibi tüketicileri memnun edeceğe benziyor.  Bahariye Anka halıları ile hem evinize hak ettiği değeri verin hem de bütçeniz zarar görmesin! Unutmayın bir ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri de halılardır. Özellikle seçimini doğru yapacağınız bir halı modeli ile oldukça etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Anka
Adet Ürün Göster
26 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>