Merinos Halı Ofelya Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

ofelya

Merinos Ofelya Serisi

Merinos Ofelya Serisi canlı ve farklı halı modelleri ile oldukça göz alıcı ve etkileyici bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Serideki ürünler saçaklı olarak imal ediliyor. Renkli saçakları ile diğer klasik halı modellerinden ayrılıyor. Çok kaliteli ve şık tarzıyla herkesin beğenisini kazanan seri genellikle salon halısı olarak tercih edilmektedir. Salonlarında marjinalliği tercih edenler için eşsiz ve çarpıcı modelleri ile modern salonlar oluşturabilirsiniz.


Merinos Ofelya Modelleri

Merinos Ofelya modern halı modellerini içeriyor. Marjinal ürünleri ile satışa sunulan Ofelya, sıradışı mekanlar yaratmak için tercih edilebilecek modeller barındırıyor. Canlı renklerle bezenmiş halılar mekanlarınıza farklılık katabilir. Marjinal desenleri sıradışı renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken seri sıradışı halı modelleri arayanlar için gayet uygun bir tercih olabilir. Salonlarında klasikten uzak modern ve sıradışı tasarım isteyenler için seride çok hoş modeller bulunuyor. Ürünlerin saçaklı olması klasik bir hava katarken, desenler ve renkler ise çok modern bir hava yaratabilir. Seride kullanılan mavi ve pembe renklerin uyumu mekanlarınıza ayrı bir şıklık katabilir. Saçaklı halı modelleri arasında bulunan Ofelya genelde salon halısı olarak tercih edilirken aynı zamanda oturma odası halısı ve yatak odası halısı olarakta tercih edilebilir. Merinos Ofelya Halıları oldukça şık ve kaliteli olup modern halı modelleri içinde etkileyici ve çarpıcı nitelikleri ile sevilen ve tercih edilen seriler arasındadır.%100 akrilik ipliklerle 12mm hav yüksekliğinde üretilen seri kir leke tutmama özelliği ile oldukça ön plana çıkıyor. Ayrıca seride evinizde kullanacağınız her alan için uygun halı ebatlarını bulmanız mümkün. Birçok halı markasında bulunmayan 170x250cm 5 metrekare ebatı küçük salonlar için ideal bir ölçü olabilir.


Merinos Halı Ofelya Fiyatları

Merinos Ofelya Fiyatları, kalitesi ile kıyaslandığında oldukça makul seviyelerde. Kolay kolay birçok halı markasında bulamayacağınız modeller ve desenleri de düşündüğünüz zaman fiyatları gerçekten uygun diyebiliriz. Seride sınırlı sayıda model bulunmasına rağmen olan modeller içersinden seçim yapmakta çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Uygun fiyata kaliteli halı satın almak için sitemizdeki modellerimizi inceleyebilir beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirsiniz.
Ofelya
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>