Padişah Halı İnci Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

inci

Padişah İnci Serisi

Padişah İnci serisi modelleri son derece modern ve şık tasarımlardan oluşur. Turkuaz renginin hakim olduğu seride gri, pembe, beyaz ve lila renkleri de kullanılmıştır. Turkuaz mavisi halı modelleri evlerinize huzurlu ve sakin bir atmosfer sunar. Padişah Halı İnci serisi henüz kısıtlı sayıda modeli içermektedir. Ancak Padişah Halı serilerine her geçen gün yeni modeller eklemeye ve tüketicilerin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır.


Padişah İnci Modelleri

Padişah İnci modelleri huzur veren renkleri ve göz yormayan desenleri ile son derece modern bir biçimde tasarlanmıştır. Özgün motiflere sahip olan Padişah Halı İnci modelleri evinize de ferah, özgün ve konforlu bir görünüm sağlayacak. Padişah Halı, geliştirdiği modeller ile evlerin en güzel mekanlarında yerini almaktadır. Çiçekli halı desenleri, sade halı modelleri ve patchwork halı çeşitleri bu seride ağırlıklı olarak kullanılmıştır. İnci serisindeki halılar kullanıcıda sadeliği, huzuru ve maviliği anımsatır. Evin dilediğiniz alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı ölçüleri bulunması da size sunulan hizmetlerden biridir. Gri halı modelleri ev dekorunda soft bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Hemen hemen tüm mobilyalarınla uyum içinde kullanabileceğiniz modeller bu seride yer alır. Ev dekorasyonunda özgünlük ve farklılık oldukça önem kazanmıştır. Evinizi öyle bir dekor etmelisiniz ki, mobilyalardan eşyalara kadar seçimi yapılan her ayrıntı sizi yansıtmalı ve sizin beğeninize özgü olmalıdır. Padişah İnci Halılar da özgün ve cesur bir ev dekoru gerçekleştirmede size yardımcı olur. Sadece görünümleri değil, kullanım kolaylığı ve dokusu sayesinde de tercih edebileceğiniz modelleri İnci serisinde bulabilirsiniz. Ev dekorasyonundaki trendler de sürekli yenilenmektedir. Pak çok kişi için ev dekorasyonunu güncel tutmak önem kazanmıştır. Bu doğrultuda da modern tasarımlara olan eğilim artış göstermektedir. Tasarımlarını güncel tutan Padişah Halı, İnci serisi ile pek çok tüketicinin beğenisini kazanmayı ve modern ev tasarımlarında yer almayı amaçlamaktadır. Gri ve mavi renginin mükemmel uyumunu İnci serisindeki halılarda görmek mümkün. Halı tasarımlarında aynı renkleri görmekten sıkılanlar, yenilik ve tarz arayanların İnci serisini görmeden halı almaları önerilmez.


Padişah İnci Fiyatları

Şık tasarımları ve hoş dokusu göz önünde bulundurulduğunda Padişah İnci fiyatları pek çok kişi için avantajlı sayılabilir. Halı alırken herkes görselliğe, tasarıma, modellere ve renklere dikkat eder. Ancak satın alacağınız halının fiyatının da uygun olması içinize sinerek tercih etmenizde çok etkilidir. Padişah İnci Fiyatlarını uygun olarak bulabileceğiniz bir adres arıyorsanız, sitemizi tercih edebilirsiniz. Halı bulmanın ve satın almanın en pratik ve avantajlı yolu şimdi halıbul.com’ da!

İnci
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>