Padişah Halı İzel Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

izel

Padişah İzel Serisi

Padişah İzel serisinde çiçekli halı desenleri ve patchwork halı modelleri yer alır. Pembe, mavi, kahve ve beyaz gibi pastel renklerin harmanlanmasıyla elde edilen tasarımlar evlerinize şıklık katacak. Modellerine ve serilerine her geçen gün yenilerini ekleyen Padişah Halı, İzel serisiyle halı satın almayı eğlenceli hale getirecek gibi görünmektedir. Bu serideki halı modelleri genellikle genç odası halısı ya da oturma odası halısı olarak kullanıma uygundur. Ancak arzunuza göre salonlarınızda da kullanabilirsiniz.


Padişah İzel Modelleri

Padişah İzel modelleri soft renkleri ve detayları sevenlerin oldukça hoşuna gidecek. Soft renk zemin üzerine özenle düşünülmüş ve tasarlanmış desenler evlerde şık ve modern bir hava estirecek. Padişah Halı İzel modelleri arasında yer alan çiçek desenli halı pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilir. Özellikle oturma odalarınızda romantik, yumuşak bir dokunuş yaratmak istiyorsanız, siz de bu modeli tercih edebilirsiniz. Henüz sınırlı sayıda modeli içeren İzel serisine ilerleyen zamanlarda yeni modeller ekleneceği düşünülmektedir. Padişah Halı; halı sektöründe önemli bir yer edinmeyi, modellerini güncel tutmayı ve tasarladığı modeller ile müşterilerin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen patchwork halı, Padişah İzel serisindeki modeller arasında önemli bir yer tutar. Aslında eskilerdeki adı kırk yama ya da yamalı bohça olan patchwork, farklı desen ve tarzdaki kumaşların birbirine eklenerek birleştirilmesidir. Padişah Halı, İzel serinde bu tekniği son derece modern bir biçimde halıya uyarlamıştır. Bu halılar evlere enerji, canlılık ve renklenme sağlar. Özellikle genç odalarında kullanmak üzere tercih edilir. İzel serisindeki patchwork halılar da mavi, pembe ve kahve renginin birleştirilmesiyle tasarlanmıştır. Sade mobilyalarınızla kombin yaparak kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz halı ile evinizi dilediğiniz görünümde yapmak sizin elinizde. Bir halının eşyalarla uyumu ya da kontrası evin tüm havasını değiştirebilir. Ayrıca halının rengi ve deseni evin daha geniş, daha ferah, daha sade ya da daha küçük görünmesinde de etkilidir. Yani halı alırken, pek çok unsura dikkat etmek gerekir. Sadece bir halı deyip geçmek, tamamen yanlış tercihler yapmanıza neden olabilir.


Padişah İzel Fiyatları

Padişah İzel fiyatları bütçenizi sarsmayacak düzeydedir. Padişah Halı İzel fiyatları da tıpkı modelleri gibi sizi memnun edecek.İzel serisindeki halıların fiyatları, halının ölçüsüne göre değişmektedir. Hem modelini beğeneceğiniz hem de hesabınıza uygun halı modelleri bu seride. Padişah İzel halıları ile evlerinizin havası değişecek. Siz de halı deyip geçmeyin, seçimlerinizin sizi yansıtacağını unutmayın.

İzel
8 Adet Üründen 1 - 8 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>