Bahariye Halı Almina Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Bahariye Halı Almina Serisi

Bahariye Almina Serisi

Bahariye Almina serisi içerisinde yer alan modeller oldukça modern ve özgün bir tasarıma sahiptir. Göz yormayan desenler, alışılagelmişin dışında çizgiler ve hoş renkler ile ev dekorasyonunuza yeni bir boyut katacak olan modelleri siz de çok beğeneceksiniz. Bahariye Halı Almina serisindeki halılar genellikle oturma odalarında, yatak odalarında ve genç odalarında kullanım için tercih edilir. Farklı ölçü alternatifleri bulunan modelleri evin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Unutmayın halılar, en önemli ev eşyalarından biridir ve seçiminin özenle yapılması gerekir.


Bahariye Almina Modelleri

Bahariye Almina modelleri kendine has desenleri olan halı tasarımlarından oluşur. Eğer siz de ev dizaynında özgünlüğe önem veriyor ve ev stilinizin sizi yansıtmasını istiyorsanız, bu modelleri çok beğeneceksiniz. Son derece modern desen ve renklerle tasarlanan Bahariye Halı Almina modelleri ile sizi yansıtan yaşam alanlarına sahip olacaksınız. Almina serisinde sarı, krem, pembe ve mavi renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz. Almina halıları yoğun desenleri ile göz yormaz ve kullanıldığı ortama modern bir görünüm sağlar. Bu seride yer alan klasik görünümlü halıları, sade desenli halıları ve kendinden desenli halı modellerini salon halısı olarak tercih edebilirsiniz. Pembenin en güzel tonlarını içeren halı modelleri de yatak odalarınıza ve oturma odalarınıza romantik bir atmosfer sağlar. Almina serisinde yer alan sade halı modelleri hemen her mobilya ile uyum içinde dekor edilebilir. Sade halılara olan beğeni ve ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Sade halı tasarımları aslında ferahlığı ve bir anlamda da şıklığı simgeler. Neredeyse her halı serisinde bulunan patchwork halı modeline Almina serisinde de yer verilmiştir. Sarı patchwork halı son derece modern bir tasarıma sahiptir. Sportif ve modern görünümlü bir halı isteyenlerin mutlaka bu modeli incelemesi önerilir. Almina serisinde yer alan çiçekli halı modelleri ile de bahar havasını her daim evinizde yaşayabilirsiniz. Estetik tasarımlara sahip bu halı modelleri %100 yün tuşeli akrilik iplikten 13mm hav yüksekliğinde üretilmektedir. Modern tasarımlara ve hoş bir dokuya sahip olan bu halı modelleri ile yaşam alanlarınız daha şık, daha size özgü! Kendi beğenilerinizi, kendi stilinizi evinize yansıtmak Almina halıları ile çok daha kolay.


Bahariye Almina Fiyatları

Almina Halılar, sadece tasarımları ile değil, eşsiz dokularıyla da dikkat çekmektedir. Halının üretim tekniği ve üretiminde kullanılan malzemeler düşünüldüğünde Bahariye Almina fiyatlarının uygun olduğu söylenebilir. Hem zevkinize hem de bütçenize uygun halı modellerini bulmak her zaman kolay olmayabilir. Halı fiyatları ve modellerideğişkenlik göstermektedir. Eğer Bahariye Halı Almina fiyatlarının bütçenize uygun olduğunu düşünüyorsanız, dilediğiniz modelin siparişini halıbul.com adresinden verebilirsiniz.

Almina
Adet Ürün Göster
14 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>