Merinos Halı Topkapı Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

topkapı

Merinos Topkapı Serisi

Merinos Topkapı serisi her tarza uyum sağlayacak modern görünümlü saçaklı salon halıları ve uygun fiyat avantajı ile dikkat çeken serilerdendir. 2014 yılının bitmesine yakın Merinos, Topkapı çeşitlerini ürün gamına eklemiştir. Gerek kalitesi gerekse göz alıcı görüntüsüyle halı satın alacakların ilk tercihi olabilir. Saçaklı halı modellerininde bulunduğu seride modern tarzdaki halılar ile şık ve gösterişli bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Sıradanlıktan kurtulup kendine özgü sıradışı bir tarz oluşturmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Ev dekorasyonunda seçtiğimiz halılar rahat olmalıdır. Bu yüzden halı satın alırken halıların şık olmasının yanı sıra kullanışlı olması da önemlidir.


Merinos Topkapı Modelleri

Merinos Topkapı modellerinde birbirinden farklı desenler içeren halılar bulunmaktadır. Kalitesini belli eden Merinos, son moda halı modelleri bulunan serileri ürün gamına eklemeye devam ediyor. Patchwork desenli halılar bulunan seride ürünlerin saçaklı olması halılara estetik ve güzel bir hava katmaktadır. Merinos saçaklı halı dizaynları ile dikkatleri üzeride toplayan Topkapı modelleri, genellikle kahve ve krem tonlarında imal edilmiştir. Patchwork ürünler kullanıldığı ortama daha spor bir hava katar. Evinde sportif şıklığı benimseyenler için oldukça ideal desenleri vardır. Ayrıca açık renkli halılar içeren ürünlerde seride mevcuttur. Salon halısı olarak kullanılabilecek nitelikteki modellerin yanı sıra diğer odalarınız içinde gayet uygun bir alternatif olabilir. Merinos Halı, kaliteli ve şık halıları ile sektöründe dünyanın bir numaralı halı markası olmayı hak ediyor. Serinin bir eksisi model ve renk seçeneğinin oldukça kısıtlı olmasıdır. Yaşam alanlarınız modern ve gösterişli olsun istiyorsanız online halı satış mağazamızdan ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz halıyı müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek yada online şekilde kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Merinos Halı Topkapı Fiyatları

Merinos Topkapı fiyatları, modern tarzdaki halılar arasında oldukça makul seviyededir. Patchwork halı satın almak isteyenler için üç farklı model mevcuttur. Diğer üç model daha sade halı çeşitleri içerir. Saçaklı halı fiyatları, ihtişamlı ve görkemli modelleriyle uygun fiyatlarla satılmaktadır. Dayanıklı olması ve kolay temizlenebilmesi önemli özelliklerindendir. Kaliteli modellere sahip olan Topkapı, 200x290 halı kaç metrekare sorusunun cevabını aşağıdaki modellerimize bakarak inceleyebilirsiniz. Online halı satın almak için en güvenlir ve garantili ödeme alternatifleri ile sitemizden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.
Topkapı
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>