Padişah Halı Derya Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

derya

Padişah Derya Serisi

Padişah Derya serisi, oturma odası halı modelleri arasında modern tarzı ve uygun fiyat avantajıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 2015 yılının başında çıkartılan seride oldukça fazla desen bulunmaktadır. Birçok farklı model ve renk tonlarında halılar mevcuttur. Sezonun moda olan dekorasyon tarzına göre üretilen Derya serisiyle şık ve modern ortamlar yaratabilirsiniz. Seride krem ve kahve renk tonları ağırlıklı olarak tercih edilmesine rağmen pembe ve kırmızının tonlarıda kullanılmıştır. Renkler ve desenler arasındaki uyum oldukça etkileyicidir. Şık ve rahat mekanlar yaratmak için oldukça uygun bir seridir.


Padişah Derya Modelleri

Padişah Derya modellerini tüm odalarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Koyu tonlarda imal edilmiş halıları seride bulmanız mümkündür. Farklı dizayna sahip çeşitleri ile kullandığınız mekanlarınıza, şık ve etkileyici bir hava katabilirsiniz. Oturma odası halıları arasında kullanımı açısından da oldukça rahat bir seridir. Karmaşık desenlere yer verilmeyen Derya modellerinde, mobilyalarınız ile kolaylıkla uyum sağlayacak desenler bulunuyor. Derya serisi 11 mm hav yüksekliğine sahiptir. %100 akrilik ipliklerle imal edilmesi ve leke tutmama özelliği sayesinde en çok tercih edilen halılar arasında yer alıyor. Temizlik açısından hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızDerya modelleri ideal bir tercih olabilir. Evinizdeki mobilyalarla uyumlu soft renklerin hakim olduğu ışıltılı ve yumuşacık bir halıya herkes sahip olmak ister. Bu yüzden mekanlarınızda kullandığınız renk tonları ve desenler çok önemlidir. Patchwork ve damask desenli halıları ile evinizde modern bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Çiçek deseni bulunan halısıyla da oldukça estetik bir ortam yaratılabilir. Ayrıca mozaik görünümlü halılar bu seri ile karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyonunuz için kullanacağınız Derya modelleri 6 farklı boyutta üretilmektedir. Diğer serilerden farklı olarak 5 metrekare salon halısı ve 2,5 metrekare oturma odası halısı ebatı mevcuttur.


Padişah Halı Derya Fiyatları

Padişah Derya fiyatları, kaliteli ve şık görüntüsüne göre oldukça makul düzeydedir. Kullanıldığı mekanlarda sade bir görüntü oluşturabilir. Bunun yanı sıra şık görüntüsü ile herkesin beğenisini kazanan modellere sahiptir. Modern tarzdaki halılar arasında oturma odası halı fiyatları en uygun olan serilerden biridir. Padişah Derya, farklı desenleri ve uygun fiyatlı halıları ile online halı satış sitemiz www.halibul.com da..! Online mağazamızdan beğendiğiniz halı yada halıları güvenle sipariş verebilirsiniz.
Derya
9 Adet Üründen 1 - 9 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>