Padişah Halı Burcu Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

burcu

Padişah Burcu Serisi

Padişah Burcu serisi yumuşak dokusu, modern tarzı ve göz alıcı modelleri ile oldukça cazip fiyatlı halılardan oluşmaktadır. Padişah halının ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Müşterilerinin beğenisini kazanan ve senenin moda olan renklerini halı modellerine uygulayan firma ülkemizde sevilen ve tercih edilen kaliteli halı markaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Evinizde rahat ve şık bir ortam yaratmak için uygun halı modelleri içeren Padişah Burcu, oturma odası halı çeşitleri arasında yer almaktadır.


Padişah Burcu Modelleri

Padişah Burcu modelleri, evinizin her odasına uyum sağlayabilecek ürünleri ile en çok tercih edilen halı serilerindendir. Kolay kullanıma sahip ve temizlik açısından hiç bir problem çıkarmayacak ürünleri oturma odası halısı seçimi için gayet uygun bir tercih olabilir. Oturma odalarınızda kullanacağınız ürünlerin kullanışlı ve kolay temizlenebilen özellikte olması kesinlikle çok önemlidir. En çok kullandığımız odalarımızdan birisinde kullanılacak olan halılarımızın aynı zamanda oldukça da dayanıklı olması gerekir. Padişah burcu modelleri %100 akrilik ipliklerle 11 mm hav yüksekliğinde metekarede 500.000 ilme sıklığında imal edilmektedir. Leke tutmayan halı modellerini barındıran seri oldukça da yumuşaktır. Farklı desenli halıları bulunan seride ağırlıklı olarak kahverengi ve 2015 yılının moda rengi olan turkuaz tonları kullanılmıştır. Modellerdeki renk geçişlerini tamamlamak amacıyla farklı renklerde kullanılan seride ayrıca; pembe, zümrüt yeşili ve vizon renkleri de bulunmaktadır. Seride bulunan patchwork desenli halılar ile yaşam alanınıza spor bir hava kazandırabileceğiniz gibi damask desenli halı ile de odanızda şıklığın yanı sıra modern bir tarz oluşturabilir. Antre ve yolluk içinde oldukça uygun olan seride sade halılar da bulunmaktadır. Yaşam alanlarında fazla desenli halılardan hoşlanmayanlar için gayet uygun ürünlerdir. Sade görüntüsüyle mobilya ve aksesuarların birbiriyle bütünlüğünü sağlayıp ortama sade bir şıklık katabilirsiniz. Padişah Burcu serisinin şık ve estetik halılarıyla herkesin beğenisini toplayan dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.Halı seçimi yaparken ürünlerin dokusuna ve şıklığına dikkat ettiğimiz kadar desenlerin sadeliğine de özen göstermeliyiz. Çok karışık ürünleri sürekli görmeniz halınızdan çabuk sıkılmanıza sebep olabilmektedir.


Padişah Burcu Fiyatları

Padişah Burcu, halıların desen ve kalitesine göre oldukça makul fiyatlarla satılmaktadır. Kaliteli olmasına karşın oturma odası halısı fiyatları içinde kıyasladığımız Burcu serisi gayet uygun fiyat aralığında bulunmaktadır. Soft ve klasik tonlardan hoşlananlar için iyi bir alternatif olabilir. Evinde sade bir hava oluşturmak isteyenlerin tercihi olabilecek modeller arasındadır. Modern tarz içeren modelleri ve sade görüntüye sahip halıları incelemek isterseniz online satış sitemiz www.halibul.com 'u ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz halıyı ya da halıları güvenle sipariş verebilirsiniz.
Burcu
9 Adet Üründen 1 - 9 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>