Padişah Halı Maral Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

maral

Padişah Maral Serisi

Padişah Maral serisinde oldukça farklı modeller yer alır. Bu serideki renklerin uyumu ve desenlerin çarpıcılığı ile evlerinizde özgün bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz. Genellikle kahve, kırmızı ve mavi renklerinin hakim olduğu modeller oturma odası halısı olarak tercih edilir. Genç odaları, antre ya da mutfak halısı olarak da ideal halı modelleridir. Ev dekorasyon trendlerini yakından takip eden Padişah Halı, serilerine yeni ürünler eklemeyi hedeflemektedir.


Padişah Maral Modelleri

Padişah Maral modelleri yenilikçi ruha sahip, cesur seçimler yapabilenlerin hoşuna gidecek tasarımlardan oluşur. Klasik halı modellerinden sıkılanlar için oldukça güzel bir alternatif oluşturacak modeller, evlere de farklı bir dokunuş sağlar. Sade mobilyalarla, tek renk oturma grupları ile rahatlıkla kullanılabilir. Evin herhangi bir alanında kullanılacak halının eşyalarla uyumlu olması, birbiriyle uyumlu renklerden oluşması ve evin tarzını yansıtması önemlidir. Padişah Halı Maral modelleri spor, çılgın ve farklı ev dekoru yaratmak isteyenlerin tercih edebileceği tasarımlardan oluşur. Maral Halı modelleri ile özgünlüğünüzü evinizde de gösterebilirsiniz. Kırmızı, kahverengi ve mavi renkleri birbiriyle uyum içinde kullanılmış ve farklı desenlerle anlam kazanmıştır. Padişah Eyfel Kulesi desenli halı modeli genç odalarında kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilmektedir. Bu halı modeli yatak odası halısı olarak kullanıma da uygundur. Hem romantik hem de şık halı modelleri ile evleriniz daha modern. Pop art halı modelleri son zamanlardaki popülerliğini artırmıştır. Eğlenceli ve ilgi çekici tasarımlar, Padişah Halı ile artık evlerinizde! Patchwork halı modellerini de bu seride bulabilmek mümkün. Padişah Maral halılar sadece görsel sunumu ile değil; dokusu ve kolay temizlenebilir özelliği ile de müşterilerin takdirini kazanmayı hedeflemektedir. Halıların dokusu, kolay temizlenebilme özelliği pratik ve konforlu bir kullanım açısından oldukça önemlidir. Özellikle en sık kullandığımız eşyaların halılar olduğunu düşündüğümüzde hijyen faktörünün önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Farklılık arayışında olanların, eskiyen halılarını değiştirmek isteyenlerin, klasik modellerden sıkılanların bu seriyi görmeden halı almaları önerilmez. Padişah Halının ürün gamına yeni eklenen Maral serisi, son derece modern ve şık tasarımlardan oluşur. Günümüzde ev dekorasyonunda halı seçimine verilen önem artmıştır.


Padişah Maral Fiyatları

Padişah Maral fiyatları benzer halılarla kıyaslandığında avantajlıdır. Hem görsel açıdan hoşunuza gidecek hem de gelir durumunuza uygun bir halı satın almak istiyorsanız, bu serideki modelleri mutlaka incelemelisiniz. Beğendiğiniz halıyı uygun fiyata almak her zaman mümkün olmayabilir. Padişah Halı Maral fiyatları da tıpkı tasarımları gibi sizi memnun edecek. Hem bütçenize, hem zevkinize hem de evinize uygun halılar bu seride!

Maral
// ]]>