Merinos Halı Eda Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

eda

Merinos Eda Serisi

Merinos Eda Serisi uygun fiyatlar, birinden canlı modeller ve son moda oturma odası halıları ile tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Merinos Halının ürünleri içinde, spor ve şık tarzıyla öne çıkan bir seridir. Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda model ve desenlerini üreten Merinos Halı, diğer firmalardan daha fazla tercih edilmektedir. Eda Serisi ile 2015 yılında piyasaya yeni ürünler ekleyen firma, sıradışı ve modern dizaynlı halılarıyla tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor. Genellikle oturma odası halısı olarak tercih edilmesinin yanı sıra evinizdeki diğer mekanlar içinde güzel bir alternatif olabilir.


Merinos Eda Modelleri

Merinos Eda Modelleri, canlı renkleri ve farklı tarza sahip desenleriyle karşımıza çıkıyor. Merinos oturma odası halıları renkli modelleri ile tüm dikkatleri üzerinde çekiyor. Bu senenin trend olan renklerini de içinde barındıran seri oldukça tercih ediliyor. Seride renk olarak genellikle kahve, pembe, mürdüm, zümrüt yeşili tonları tercih edilmiştir. Uygun fiyatlı modern halılar ile evinizde modaya uygun bir görüntü oluşturabilirsiniz. Pembe çiçekli ürünleriyle kullandığınız mekanlarda huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Bu ortamda vakit geçirmek oldukça keyifli ve kaliteli olacaktır. Patchwork halı çeşitleride bulunan Eda modelleriyle oldukça etkileyici ve şık yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Birbiri ile bütünleşen renkler ve desenler her türlü mobilya ve mekana uyum sağlayabilir. Ayrıca mürdüm renginin ağırlıklı olduğu halılar, kendini diğer modellerden daha öne çıkarmaktadır. Sade renk içeren halılar ve diğer modelleri için, 100x300 yolluk çeşitlerinin yanı sıra diğer halı ebatlarıda mevcuttur. Oturma odası halısı seçimi yapmak istiyorsanız Merinos Eda Modellerini incelemenizi tavsiye ederiz...


Merinos Eda Fiyatları

Merinos Eda fiyatları diğer halı fiyatlarına nazaran oldukça uygun diyebiliriz. Her gelir grubundaki bireylerin kolaylıkla sahip olabileceği halılar arasındadır. Uygun oturma odası halı modelleri ile evlerinizde kalıcı ve hızlı değişimler elde edebilirsiniz. Ucuz halı modellerinden olan seride çok sayıda ürün mevcuttur. Eda, bize uygun fiyata halı nereden alınır sorusunun cevabını kolaylıkla verebilir. Oturma odası halı fiyatlarını merak edenler ve ucuz halı satın almak isteyenler, www.halibul.com online halı satış mağazamızdaki ürünleri inceleyip beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirler.
Eda
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>