Merinos Halı Sema Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

sema

Merinos Sema Serisi

Merinos Sema Serisi, 2015 yılında piyasa çıkmıştır. Merinos halının gün geçtikçe ürün çeşitliliği artığından, ürettiği halıların tercih edilme önceliği her geçen gün daha da artmaktadır. Mernos halı, müşteri isteklerini takip edip, işleme geçirmesi ve bunu çıkarttığı halımodellerine yansıtması nedeni ile en çok tercih edilen halı markası ünvanını hak etmiştir. Sema serisi birçok farklı halı çeşitlerini birarada toplayan bir seridir. Farklı renk ve desenler arasında en çok tercih edilen halılar içindedir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de fiyatlarının oldukça uygun olmasıdır.


Merinos Sema Modelleri

Merinos Sema serisinde birbirinden farklı desenler içeren halı modelleri bulunmaktadır. En ucuz halıları bulabileceğiniz nadir Merinos serilerindendir. Patchwork halı modelleri ile mekanlarında modern hava yaratmak isteyenler için oldukça ideal bir seridir. Pop art desenli halılar içinde eyfel kulesi halıları ile oldukça eğlenceli ve güzel modeller üretilmiştir. Pop art halı modelleri genellikle mutfaklar ve genç odaları için tercih edilmektedir. Ayrıca seride damask desenli halı çeşitleri de karşımıza çıkıyor. Seri içinde en farklı halı olan kilim desenli model gerçekten oldukça ilgi çekicidir. Çiçekli halı modelleri ise sade ve şık ortamlardan hoşlananlar için uygun bir tercih olabilir. Seride renk olarak genelde kahve, pembe, turkuaz, kırmızı gibi renk tonları kullanılmıştır. Genelde açık kahve tonunun ağırlıklı olarak kullanıldığı dizaynlar ile mekanlarınızı hareketlendirecek ürünler içeren Merinos Sema, içerisindeki modeller ile oturma odası halıları için oldukça uygun özelliklere sahip. Merinos en ucuz halı kategorisinde yer alan modeller %100 polipropilen iplikten imal ediliyor ve 11mm hav yüksekliğine sahip.


Merinos Halı Sema Fiyatları

Merinos Sema Fiyatları oldukça uygundur. Polipropilen iplikten imal edilen seri akrilik ürünlere göre haliyle kalite olarak daha düşüktür. Fiyatı diğer halı modellerinden daha uygun olan Sema serisi farklı ve çarpıcı halıları ile her gelir düzeyine hitap etmektedir. Merinos Halı modelleri ve fiyatları için sitemizdeki diğer çeşitleri inceleyip beğendiğinizi halıyı bulup, fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. En uygun Merinos halılarını Sema serisinde inceleyebilir beğendiğiniz ürün yada ürünleri sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.
Sema
Adet Ürün Göster
14 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>