Merinos Halı Bergama Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

bergama

Merinos Bergama Serisi

Merinos Bergama Serisi, 2015 yılının başlarında piyasaya çıkmıştır. Merinos Halı modern tarzda halı modelleri içeren birçok firmadan farklı olan şık ve kaliteli Bergama Serisi ile piyasaya çok hızlı ve ilk sıralarda girdi. Müşterilerin ne istediğini önemseyen ve buna göre üretimine devam eden Merinos, farklı ve çarpıcı modelleri ile göz dolduruyor. Merinos Halı, Bergama ile farklı desendeki halılar ve birbirinden güzel kendine has dokusuyla kullananları oldukça memnun eden bir seridir.


Merinos Bergama Modelleri

Merinos Bergama Modellerinde çarpıcı modellerin yanı sıra sade halı modelleride mevcuttur. Modern halı çeşitleri içeren Bergama modellerinde her zevke ve bütçeye hitap eden halılar bulmak mümkün. Ayrıca kullanılan odadaki diğer eşyalarla halılar bir ahenk içinde olmalıdır. Eğer kullanılan halı odaya uyum sağlamazsa hoş bir görüntü ortaya çıkmamaktadır. Bu yüzden halı seçimlerimizde daha özenli olursak böyle bir sorun yaşamayız. Merinos Bergama modellerinde son yıllarda moda olan patchwork halı modelleri de vardır. Kahve üzerine pembe çiçekleri ile oldukça şık bir modelidir. Ayrıca renkli halı çeşitleri satışa sunulmuş ve renk olarak taba, kahve ve bej tonlarının geçişleri ile oldukça canlı bir halı deseni olarak müşteri beğenisine sunulmuştur. Serinin ana renk tonları kahverengi halı modelleridir. Tek renkli halılar ile de evinizde sade ama şık bir oda yaratabilmeniz mümkün. Ayrıca seride klasik halı modellerinden iki farklı model halı da bulunmaktadır. u modleller ile salonlarınıza ihtişamlı ve göz alıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Damask desenli halı ile modern çizgisini gösteren Merinos Bergama ile oturma odalarınıza şıklık katabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda soft halılar sizin ilk tercihiniz ise Merinos modern halı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.


Merinos Halı Bergama Fiyatları

Merinos Bergama Fiyatları gayet makul düzeyde olup istediğiniz modeli seçip kolayca sitemizden alabilirsiniz. Bergama Serisindeki halıların kullanışlı olması ve kolay temizlenebilmesi ile bayanlar için çok avantajlı bir hal alıyor. 6m2 halı ebatlarıda bulunan seride farklı ebatlarda birçok halı mevcuttur. Merinos Bergama Halı Fiyatları oldukça uygun maliyetlerle, kaliteli ve şık halılara sahip olmak isteyenler için oldukça cazip bir seri diyebiliriz.
Bergama
4 Adet Üründen 1 - 4 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>