Merinos Halı Moderno Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

moderno

Merinos Moderno Serisi

Merinos Moderno Serisi ile piyasaya çıkarttığı birbirinden farklı desen ve renkler ile dikkatleri üzerinde toplayan Merinos Halı ürün gamını her geçen gün artırıyor. Marka bilinirliği en fazla olan halı markası Merinos, çıkarttığı yeni modellerle herkesin ilgi odağı haline gelmiştir. Müşteri taleplerine göre üretimine yön veren Merinos Halı, Moderno Serisi ile her halı firmasında olabilecek halı çeşitlerinin dışında sıradışı halı modellerini de çeşitlerine katmayı başarmıştır. Çocuk odası halı modelleri ve genç odası halı çeşitleri dışında diğer odalarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz halı modellerini Moderno'da bulmanız mümkün.


Merinos Moderno Modelleri

Merinos Moderno oldukça çeşitli ve renkli bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Kız çocukları için pembe ağırlıklı prenses desenli halı ve sevimli hayvanların olduğu halılar, erkek çocuklarınız için ise çok sevdikleri yarış arabalı halılar ve korsan desenli halı modeli bulunmaktadır. Merinos arabalı halı modelleri çocuklarınızı oyun oynamaya teşvik edip onların iyi vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Çocuk odası için en çok tercih edilen Merinos çocuk halı modelleri çocukların hayal gücünü geliştirir ve eğlenmelerine yardımcı olur. Moderno Modelleri farklı tarzdaki modelleri ile mutfak ve antre için güzel halı seçenekleri bulunmakta mümkün. Merinos Moderno serisinde tek renk halı modelleride farklı bir  alternatif olabilir. Turkuaz çiçekli halılar ise kullanıldığı ortama cıvıl cıvıl ve farklı bir hava katmaı başarıyor. Patchwork halı modelleri ve damask desenli halılar ise modern bir ortam isteyenler için uygun bir seçenek olabilir. Serideki halıların içeriğinde propolipilen (sentetik naylon) olmaması halıların temizliğini de oldukça kolay bir hale getiriyor. Aynı zamanda halıların kir ve leke tutması en önemli tercih sebeplerinden biri olmaktadır.

Merinos Moderno Fiyatları

Merinos Moderno fiyatları oldukça cazip ve uygun seviyelerde satışa sunulmaktadır. Moderno %100 akrilik ipliklerle 11mm hav yüksekliğinde imal edilmektedir. Ürünlerde yatma, yapışma, keçeleşme olması mümkün değil, ürünler bu gibi üretim hatalarına karşı 24 ay firma garantisi altındadır. Moderno serisinde çocuk odası halıları iki farklı ebatta üretilirken, bunların dışındaki modeller altı farklı ebatta üretilmektedir. Kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak herkesin arzusudur. En uygun fiyatlı halılar içinden çocuk odası ve genç odası halısı almak isterseniz Moderno fiyatlarını sitemizden inceleyebilir beğendiğiniz ürün yada ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
Moderno
// ]]>