Merinos Halı Hereke Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

hereke

Merinos Hereke Serisi

Merinos Hereke Serisi farklı renk ve desenleri ile oldukça ilgi çekici bir seridir. Salon halısı olarak tercih edilen Merinos Hereke, el halısı görünümlü makine halısı olarak karşımıza çıkıyor. Merinos, halı piyasasında adından söz ettiren ve birçok modeli ile çok beğenilen halılar arasında ilk sırada yerini almaktadır. Müşteri ilgi ve ihtiyaçlarına uygun halı modelleri üretmekte ve halı satın alacak müşterilerin ilk tercihi olan halı firmaları arasında yer alır. Kaliteli ve şık modelleri ile oldukça ilgi gören ve farklı desenleriylede adından söz ettiren seriden daha kaliteli makine halısı piyasada neredeyse yoktur.

Merinos Hereke Modelleri

Hereke, klasik salon halısı modelleri içinde en fazla dikkat çeken serilerdendir. Piyasaya yeni çıkarttığı modelleri ile tüm beğenileri üzerinde toplayan Merinos Hereke, tarz olarak tamamen klasik salon halı modellerinden oluşmaktadır. %100 şönil iplikten imal edildiği için ipek bir halı gibi yumuşacıktır. Metrekarede 1.250.000 ilme sıklığında 10mm hav yüksekliğinde üretimi yapılmaktadır. Merinos Hereke modelleri el halısı görünümünde makine halısı olduğundan oldukça şık ve kaliteli modeller meydana gelmektedir. Salon halı modelleri için çok uygun olan Merinos Hereke modelleri farklı renk ve desen içeren birçok halı çeşitleri bulunmaktadır. Saçaklı halı modelleri arasında renk çeşitliliği oldukça fazla olan seride bordo, somon, mavi ve bej tonlarında yoğun kullanım mevcuttur. İçinde oldukça çarpıcı desenlerin yer aldığı eski Osmanlı motiflerini barındıran, halı denildiğinde akla gelen modellerden oluşuyor. Salon halısı boyutları çok çeşitli ve farklı ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Merinos Hereke Fiyatları

Merinos Hereke Fiyatları el halısı gibi yumuşacık dokusu kaliteli halı modelleri arasında oldukça ilgi görmüştür. Fiyatları makul seviyelerde olan Merinos Hereke modelleri ile şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmak isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Uygun fiyatlı halılara sahip olmak isterseniz online halı satış sitemizden serinin modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Klasik halı fiyatları genellikle salon halısı olarak tercih ediliyor ve aynı düzeydeki birçok seriden çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.
Hereke
8 Adet Üründen 1 - 8 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>