Bahariye Halı Softclass Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Bahariye Halı Softclass Serisi

Bahariye Softclass Serisi

Bahariye Softclass serisi sınırlı sayıda modeli içerir. Bej renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı halı modelleri evinize soft bir dokunuş sağlar. Sade desenleri ile neredeyse her tarz ve renk mobilya ile uyum içinde dekor edilebilir. Sade tek renk halıları salonlarınızda kullanabileceğiniz gibi oturma odalarınızda da kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda sadelikten gelen şıklığın önemi hiçbir zaman azalmamıştır. Softclass serisi ile siz de sadeliği ve şıklığı aynı anda evinize getirebilirsiniz.


Bahariye Softclass Modelleri

Bahariye Softclass modelleri sade desenlerden ve bej renkli halılardan oluşur. Bu serideki halıların açık renk olması farklı ev dekorasyonlarında kullanım avantajı sağlar. Açık renk halılar her tarz mobilya ile kullanabilirsiniz. Bahariye Halı Softclass modelleri evinize yumuşacık bir dokunuş sağlar. Halılar, yaşam alanınızın nasıl göründüğünü büyük ölçüde etkiler. Halılar aynı zamanda ortama sıcak bir atmosfer sağlar. Halı seçimi yaparken öncelikle evinizin nasıl görünmesini istediğinize karar vermelisiniz. Yani modern bir stil mi yoksa klasik mi; detaylarla dolu bir tarz mı yoksa sadelik mi? Halınızı ön plana çıkarmak mı istiyorsunuz yoksa tamamlayıcı bir öge olarak mı kullanmak istiyorsunuz? Bu soruların cevabını verdiğinizde nasıl bir halı modeli istediğiniz kısmen ortaya çıkmış olacak. Elbette halı seçiminde halının kullanılacağı yer, evde kimlerin yaşadığı vb. gibi faktörler de önemlidir. Yani halı satın alırken “aman halı işte” deyip geçmeyin. Bahariye Halı’nın Softclass modelleri ile ev dekorasyonlarınız anlam kazanacak. Kendinden desenli halı modelleri son derece modern bir tasarıma sahiptir. Estetiği ve zarafeti evlerinizde yaşatmak için tercihinizi Softclass serisindeki modellerden yana kullanabilirsiniz. Softclass serisindeki bej renk halı modelleri sade ancak dikkat çekici bir ev dekorasyonu ortaya çıkarmak isteyenler tercih edebilirler. Ev dekorasyonunda açık renklerlerin kullanılması geniş ve aydınlık bir görünüme sebep olur. Bahariye Softclass modellerini dilediğiniz ev stilinde kullanabilir ve yaşam alanınıza küçük ancak etkili bir dokunuş yapabilirsiniz. Softclass halılar %100 yün tuşeli akrilik iplikten imal edilmiştir. Sadece şık tasarımlarıyla değil, yumuşak dokusuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.


Bahariye Softclass Fiyatları

Halı fiyatları karşılaştırıldığında Bahariye Softclass fiyatlarının uygun aralıkta olduğu söylenebilir. Alacağınız halının ev dekorasyonunuza ve kafanızda tasarladığınız modele uygun olması kadar gelir durumunuza uygun olması ve bütçenizi zorlamaması da oldukça önemlidir. Halı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz halıbul.com’da avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri sizleri beklemekte! Üstelik tüm ürünler orijinal faturalarıyla birlikte gönderilir ve güven sorunu ortadan kaldırılır. Halı almak için günlerce gezip yorulduğunuz, kararsızlık yaşadığınız günler sona erdir. Şimdi pek çok halı modeli sadece bir parmağınızın ucunda sizleri bekliyor.

Softclass
Adet Ürün Göster
16 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>