Karmen Halı Hisar Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Karmen Halı Hisar Serisi

Karmen Hisar Serisi

Karmen Hisar serisinde pastel renkler ve sade desenler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Pembe, krem ve mavi renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı seride sadelik ön plandadır. Eğer göz yoran desenlerden, koyu renklerden sıkıldıysanız, Karmen Halı Hisar serisi tam size göre! Sade halıların kullanım avantajı vardır. Hem sade mobilyalarla hem de hareketli-desenli mobilyalarla uyum içinde kullanılabilir. Açık renk halıların kullanıldığı mekanı daha geniş ve ferah gösterdiği de bilinmektedir.


Karmen Hisar Modelleri

Karmen Hisar modelleri sade ve şık görünümleri ile evlerinize özgün bir hava katacağa benziyor. Modellerini sürekli yenileyen ve geliştiren Karmen Halı, Hisar serisi ile de çok şık tasarımlara imza atmıştır. Karmen Halı’nın üretim konusundaki önceliklerden biri de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamaktır. Bu sebeple de modellerini geliştirirken farklı zevkleri, farklı ev dekorlarını göz önünde bulundurmaktadır. Karmen Halı Hisar Modelleri sade ve şık bir seçim yapmak isteyenlerin çok hoşuna gidecek. Sade halı modelleri ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Sadeliğin hiç geçmeyen bir modası vardır. Sadelikten gelen şıklığın farkında olan Karmen Halı, Hisar serisini geliştirmiştir. Bu seride yer alan krem rengi halı modelleri her mobilya ile dekor edilebilir. Karmen Hisar modelleri ile “krem rengi halı nasıl temizlenir?” diye tereddüt etmenize gerek yok. Tek renk halı modellerinin de yer aldığı serideki halıların üretimi 10 mm Hav Yüksekliğinde, 6 Ana Renkte, %100 Yün Tuşeli Akrilik İpliklerden Özel Olarak Pamuk Atkılı Olarak gerçekleştirilmiştir. Pudra renkli ve pembe halı modelleri yaşam alanlarınıza romantik ve yumuşak bir hava sağlar. Zarafeti temsil eden halı modellerini kullanmaktan sıkılmayacaksınız. Sade halıları, oturma odası halısı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halıların farklı ebatlara sahip olması, evin farklı mekanlarında kullanıma imkan sağlar. Göbekli halı modelleri de bu seri içerisinde yer alan salon halılarındandır. Hisar halıların sadece tasarımları değil, dokuları da son derece kalitelidir. Eğer siz de yoğun desen ve renk içeren halı modellerinden sıkıldıysanız, Karmen Hisar modellerini mutlaka incelemelisiniz.


Karmen Hisar Fiyatları

Karmen Hisar fiyatları halıların kalitesiyle orantılıdır. Halıların kalitesinin arttıkça, fiyatının da yükseleceği düşünülmektedir. Kaliteli halı seçimi yaptığınızda da uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer hem görsel olarak hoşunuza gidecek hem de kaliteli bir halı arıyorsanız, Karmen Hisar modellerini tercih edebilirsiniz.

Hisar
// ]]>