Karmen Halı Saten Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Karmen Halı Saten Serisi

Karmen Saten Serisi

Karmen Saten serisi içerisinde yer alan modeller, sade desenli ve tek renklidir. Kendinden desenli tek renk halılar evlere sade ve şık bir görünüm katacak. Mavi, pembe ve bej renklerinin Karmen Halı Saten serisinde ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz. Saçaklı tasarımı ile spor- klasik bir ev dekoru isteyenlerin beğenerek tercih edeceği modeller bu seride yer alır.


Karmen Saten Modelleri

Karmen Saten modelleri sade ve tek renk halı arayışında olanların çok hoşuna gidecek! Sade desenli ve tek renkli halıların ev dekorasyonunda sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Sade halıların hem renkli canlı mobilyalarla hem de sade mobilyalarla kullanılma gibi bir avantajı vardır. Neredeyse her tarz mobilya ile uyum içinde dekor edilebilir. Sade düz halıların kullanıldığı ortamı daha geniş, daha ferah ve daha sakin gösterdiği de bilinmektedir. Seçimini doğru yapacağınız bir halı modeli ile evinizin havasını değiştirebilir ve istediğiniz tarzda görünmesini sağlayabilirsiniz. Karmen Halı Saten modellerinin farklı ebatları da bulunduğu için evin istediğiniz mekânında kullanabilirsiniz. Modellerini sürekli yenileyen ve serilerine yeni modelleri eklemeyi hedefleyen Karmen Halı, Saten serisi ile de tüketicilerin beğenisini kazanmayı hedeflemektedir. Sade aksesuarlara, sade eşyalara verilen önem artmıştır. Sadelikten gelen şıklık ise evlerdeki varlığını yıllardır sürdürmektedir. Karmen Saten modelleri, saçaklı halı tasarımı ile eski model halıları çağrıştırsa da günümüz modern mobilyaları ile çok şık bir uyum sağlar. Saçaklı halıların da günümüzde beğenilirliği ve tercih edilirliği artış göstermektedir. Saçaklı halıların temizliği sanıldığı kadar zor da değildir. Karmen Saten halıları %100 akrilik ve yün tuşeli iplikten, pamuk atkılı ve saçaklı şekilde özel olarak imal edilmiştir. Üretiminde akrilik iplik kullanıldığı için, halıların temizliği daha kolay, leke tutma ihtimali daha düşüktür. Mavi, pembe ve bej gibi pastel renklerin kullanıldığı halı modelleri sof görünümüyle aklınızı başınızdan alacak. Kullandıkça daha çok seveceksiniz. Kendinden desenli, pastel renkli bir halı modeli arıyorsanız, Karmen Saten serisini incelemeden halı almamalısınız.


Karmen Saten Fiyatları

Kalitesi ve şık tasarımları göz önünde bulundurulduğunda Karmen Saten fiyatlarının normal aralıkta olduğu söylenebilir. Kaliteli halı fiyatlarının çok da ucuz olacağı beklenmemelidir. Kaliteli halıların fiyatı yüksek olsa dahi, uzun süre kullanımı, dokusunun kalitesi gibi faktörleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bir halı alırken sadece görsel tasarımını beğenmeniz yetmez. Fiyatı, kalitesi vb. gibi pek çok faktörü de bir arada içermesi gerekir. 

Saten
// ]]>