Karmen Halı Manyas Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Karmen Halı Manyas Serisi

Karmen Manyas Serisi

Karmen Manyas serisi sade halı desenlerini içerir. Tek renk halı modelleri bu seri içerisinde önemli bir rol tutar. Pembe, mavi ve bej renkleri Karmen Halı Manyas serisinde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Pastel renkli halı modelleri, kullanıldığı ortama soft, romantik, sakin bir görünüm sağlar. Yoğun desenler ve canlı renkler içeren halı modellerinden sıkıldıysanız, bu serideki halıları tercih edebilirsiniz. Bu halı tasarımlarına baktıkça içiniz açılacak ve kullandıkça daha çok seveceksiniz! Sadeliğin modasının hiçbir zaman geçmediği de ortadır.


Karmen Manyas Modelleri

Karmen Manyas modelleri sade halı modeli arayanların çok hoşuna gidecek. Hem spor hem de şık bir görünüme sahip olan bu halılar ile evlerinize özgün bir hava katabilirsiniz. Sade halıların ev dekorasyonunda sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Yoğun desen içeren halılar, evinizin daha karmaşık görünmesine ve zamanla gözünüzün yorulmasına neden olabilir. Ancak sade tasarımların modası hiçbir zaman geçmez. Tek renkli halıların her mobilya ile her ev dekorasyona uyum sağlama gibi bir avantajı vardır. Müşterilerin beğenisini ve memnuniyetini kazanmayı en önemli öncelik olarak belirleyen Karmen Halı, Manyas serisi ile sade tasarımlardan hoşlananlara hitap etmeyi amaçlamaktadır.  Sade tek renkli halı modellerinin yanı sıra, vizon renk üzerine sadece kenarların renklendirildiği halı tasarımları da bu seride yer alır. Pembe, mavi, bej gibi pastel renklerin kullanılması ve halıların saçaklı olarak imal edilmesi, modern-spor ve şık bir tasarımın ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Manyas serisindeki halıların sadece tasarımları değil, dokusu da çok hoşunuza gidecek. Karmen Halı Manyas modelleri %100 Akrilik Ve Yün Tuşeli İplikten, Pamuk Atklılı Ve Saçaklı Şekilde Özel Olarak İmal Edilmiştir. Bu serideki modeller genellikle oturma odası halısı olarak kullanılsa da yatak odası halısı, antre halısı olarak da kullanıma uygundur. Karmen Halı modellerinin farklı ebatları olduğu için, evin farklı mekanlarında kullanım için idealdir.


Karmen Manyas Fiyatları

Karmen Manyas fiyatları, benzer halı modelleri ile kıyaslandığında avantajlıdır. Tek renk halı modelleri ve fiyatları değişkenlik göstermektedir. Halı fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Halının üretiminde kullanılan ilmek sıklığı, hav yüksekliği, dokuma biçimi vb. gibi faktörler hem halının kalitesini hem de fiyatını artırır. Elbette halı alacağınız zaman en uygun fiyata sahip olan halıyı almak istersiniz. Ancak hem bütçenize hem de zevkinize uygun modeli aynı anda bulmak her zaman mümkün olmayabilir. İndirimli halı modelleri ve Karmen Halı modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için halıbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Manyas
// ]]>