Padişah Halı İnci Çocuk Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Padişah Halı İnci Çocuk Serisi

Padişah İnci Çocuk Serisi

Padişah İnci Çocuk serisi, çoçuk odası halı modellerini uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz antimikrobiyal ve antialerjik halılardan oluşmaktadır. Serideki modeller aynı zamanda bebek odası halıları olarak ta kullanılabilir. Zaman içerisinde kendini ve modellerini yenileyen Padişah Halı, şu an Türkiye'nin iyi halı markaları arasında yer almaktadır. Halı modellerini oluştururken müşteri isteklerini ve taleplerini değerlendirerek halılarını bu yönde tasarlayan firma çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayabilecek modeller üretmeyi de ihmal etmiyor.

Padişah İnci Çocuk Modelleri

Padişah İnci Çocuk modelleri, çocuklarımızın sevebileceği desenler ve farklı renkleriyle karşımıza çıkmaktadır. Çoçuklarımızın odalarında daha keyifli ve kaliteli zaman geçirebilmeleri için tasarlanan ürünler ayrıca onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine de yardımcı olmaktadır. Padişah bebek odası halı modelleri renk olarak kız çocukları için pembe, erkekler için ise mavi tonlarda üretilmiştir. Hayvan desenli halılar çocuklarınıza hayvan sevgisi aşılamaya yardımcı olurken, ayıcık desenli halı ile şirin bir ortam yaratılabilir. Araba yolu desenli halı ile çocuklarınıza şahane bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca harfli halılar ile çoçuklarınızın zeka gelişimine ve hayal gücünü kuvvetlendirmeye yardımcı olunabilir. Seri içerisinde tüm çocukların sevebileceği oyuna yönelik oyun halıları da bulundurmaktadır. Bu yüzden bebek odası halı seçimi yapılırken çocuklarımızın istekleri önemsenmeli, onların düşünceleri ve tercihleri de dikkate alınmalıdır. Ebeveynler çocuklarının mutlu ve huzurlu olabilmeleri için ellerinden ne gelirse yapmaya hazırdırlar. Bu sebeple çocuklarınızın sevip üzerinde vakit geçirmekten hoşlanacakları ürünleri tercih etmeniz gerekir. Sadece sizlerin tercihlerini içeren çoçuk halısı modelleri belkide çoçuklarınızı çok ta mutlu etmeyecektir.

Padişah Halı İnci Çocuk Fiyatları

Padişah İnci Çocuk halı fiyatları oldukça uygun diyebiliriz. Seride altı çeşit ürün bulunmakta ve iki farklı ebatta üretilmektedir. %100 akrilik olarak imal edilen ürünler antimikrobiyal ve antialerjiktir. Ürünleri gayet dayanıklı olan Padişah İnci Çocuk modellerinin bebek odası halı fiyatları oldukça makuldür. Sizde bir ebeveyn olarak çocuklarınıza güzel ve şık bir yaşam alanı hediye etmek, anti alerjik halı modelleri ve fiyatlarını incelemek için online halı satış sitemiz www.halibul.com 'u ziyaret edebilir beğendiğiniz halı yada halıları güvenle sipariş edebilirsiniz.
İnci Çocuk
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>