Padişah Halı Maral Çocuk Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Padişah Halı Maral Çocuk Serisi

Padişah Maral Çocuk Serisi

Padişah Maral Çocuk serisi, en ucuz fiyatlar ile alabileceğiniz çoçuk odası halı çeşitlerinden oluşuyor. Antimikrobiyal ve antialerjik halılardan oluşan ürünler tozuma yapmıyor. Bu özelliği ile de oldukça sağlıklı halılar olduğunu söyleyebiliriz. Padişah Halı diğer firmalardan farklı olarak çocuklarımıza daha özen göstererek onlar için özel seriler üretmiştir. Ülkemizin sayılı halı firmaları arasında olan Padişah, tüketicilerin isteklerine göre tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Maral Çocuk halısı modelleri, çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlayacak ürünleri ile hem ebeveynlerin hemde çocuklarımızın gözdesi olmaktadır.


Padişah Maral Çocuk Modelleri

Padişah Maral Çocuk modelleri, farklı renk ve desenleriyle tüm çocukların ilgisini çekiyor. Ürün çeşitliliği oldukça kısıtlı olmasına rağmen seride bulunan modelleri oldukça talep görüyor. Çoçuk odası halıları ile çocuklarınızın bedensel gelişiminin yanı sıra zihinsel gelişimine de katkı sağlayabilirsiniz. Kız çocuklarınızın severek kullanacağı prenses halı modeli oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Miniklerinizin kendini prensesler gibi hissedecekleri, odalarında keyifle ve mutlu bir şekilde zaman geçirecekleri oyun ortamları oluşturabilirsiniz. Ayıcıklı halı modelleri ise genellikle erkek çocuklarınız için tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Ayrıca çocuk halılardan farklı olarak seride bir çeşitte pop art halı çeşiti bulunmaktadır. Klasik araba deseni ile göz alıcı ve şık olan bu halıyı evinizde istediğiniz odada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca klasik arabalı halı modeli erkek çoçuklarınız için tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Çocuklarına daha güzel ve içinde bulunmaktan hoşlanacakları yaşam alanları oluşturmak tüm ebeveynlerin isteğidir. Bu yüzden halı satın alırken çoçuğunuzun ne istediğine önem vermeli ve onun da fikirlerini almalısınız.


Padişah Maral Çocuk Fiyatları

Padişah Maral Çocuk fiyatları, cazip fiyatlarla halı arayanlar için oldukça uygundur. En ucuz padişah halı modelleri içinde yer alan seri, %100 polipropilen ipliklerle 11 mm hav yüksekliğinde imal edilmektedir. Maral Çocuk, şimdilik dört farklı modelde üretilmektedir. Serideki çoçuk odası halıları iki farklı ebatta üretilmektedir. Çoçuk odası halı fiyatları oldukça makul ve her kesime hitap edebilecek düzeydedir. Halıların antimikrobiyal ve antialerjik olmasının yanı sıra tozuma yapmaması ve kolay temizlenmesi ürünlerin yoğun talep görmesinin bir diğer sebeplerindendir. Çoçuklarınız gözdesi olacak ürünler arasında yer alan Maral Çocuk serisinin çeşitlerini incelemek ve beğendiğiniz halıyı güvenle satın almak için online halı satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
Maral Çocuk
4 Adet Üründen 1 - 4 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>