Merinos Halı Deluxe Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

deluxe

Merinos Deluxe Serisi

Merinos Deluxe Serisi farklı ve çarpıcı görüntüsü ile karşımıza çıkıyor. Deluxe kelime anlamı olarak gösterişli, ihtişamlı, şatafatlı ve üstün nitelikli anlamlarını barındırıyor. Seri bu yüzden adına uygun olarak klasik modern ve oldukça çekici bir o kadar da kaliteli halılardan oluşmaktadır. Piyasaya yeni çıkan seride açık renkli halı modelleri ağırlıktadır. Genellikle modern salon halıları olarak tercih edilen seride birçok farklı desen ve renk bulunmakta. Ayrıca çok çarpıcı modellere sahip yeni ve gösterişli olan Deluxe en kaliteli halılar içerisinde yer almaktadır. Seride modern salon halıları klasik tarz ile bütünleştirilmiş böylelikle gerçekten çok güzel ürünler ortaya çıkmıştır.

Merinos Deluxe Modelleri

Deluxe, şık ve ihtişamlı salon halı modelleri olan ve oldukça ilgi çeken halılar arasındadır. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğundan birçok desen ve renk içerir. Yeni moda olan ve uzun sürede moda olma özelliğini devam ettirecek gibi görünen klasik modern tarz halıları ile oldukça güzel ve hoş çeşitleri içermektedir. Açık renkli halı modelleri içinde en sade ve ihtişamlı halılar arasındadır. 2015 yılının trend rengi olan Merinos turkuaz renk halı modelleri ile salonunuza farklı ve canlı bir hava katabilirsiniz. Çiçekli halı modelleri ve krem rengi halılar salonunuza uyum sağlayabilecek kaliteyi ve hoş görünümü birarada içeriyor. Merinos Deluxe Modelleri saçaklı olarak imal edildiğinden salonlarınızda hem spor hemde klasik bir tarz katacaktır. Merinos Deluxe Modelleri vizon, kahve ve krem tonlarındaki takımlarınız ile kullanabileceğiniz gibi mürdüm, pembe ve pudra tonlarındaki salon takımları ile de çok tarz çeşitler barındırıyor. Klasik modern halı modelleri içinde en dikkat çeken seri olan Merinos Deluxe salonlarınız için gayet uygun bir tercih olacaktır.


Merinos Deluxe Fiyatları

Merinos Deluxe fiyatlarını sitemizden inceleyip, beğendiğiniz model yada modelleri güvenle satın alabilirsiniz. %100 akrilik ipliklerle 13mm hav yüksekliğinde imal edilen seri dayanıklılığı ve ihtişamı ile görenlerin gözlerini kamaştıracak. Merinos Deluxe halı fiyatları benzer diğer serilerden daha kaliteli ve şık olmakla birlikte kesinlikle farklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Salonlarında kullanacağı halıların eşşsiz ve benzersiz olmasını isteyenler için kesinlikle ilk tercihlerin başında yer alıyor.
Deluxe
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>