Merinos Halı Palet Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Palet

Merinos Palet Serisi

Merinos Palet Serisi, Merinos Halının 2015 yılında piyasaya çıkarttığı modelleri arasında en renkli ve cıvıl cıvıl olan serisi olarak karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşılacağı gibi renk çeşitliliği oldukça fazla olduğundan palet olarak adlandırılmıştır. Kendi sektöründe oldukça üst düzey halılar üreten Merinos Halı, Palet Serisi ile farklı renk ve desenleri biraraya getirerek özgün tasarımlı halı modelleri ortaya çıkarmıştır. Daha önce yurtdışı için üretilen seri, Türkiye'den talep görünce ülkemiz içinde üretilmeye başlandı. Müşterilerin isteklerini ve bekletilerini dikkate alarak üretimi yapılan Merinos Palet serisi diğer serilerden daha çeşitli ve farklı halı modelleri içermektedir.

Merinos Palet Modelleri

Palet, sıradışı ürün tasarımı ile dekorasyonuna farklı bir hava katmak isteyenler için çok idealdir. Renkli halı modelleri içeren Merinos Palet serisinde farklı tarzda halı çeşitleri bulunmaktadır. Kız çocukların çok sevebileceği prenses halı modelleri olduğu gibi, erkek çocukların en sevdiği oyuncak olan arabalar düşünülerek tasarlanmış trafik halısı modeli çocukları oyun oynamaya teşvik eden halı çeşitleri arasındadır. Çocukların hayal gücü ve beyin gelişimini destekleyecek desenli oyun halıları ebeveynler için iyi bir alternatif olabilir. Yine çocuk odası halı çeşitleri içerisinde yer alan araba desenli halı modeli çocukların severek kullanacağı halı modelleri arasında yer almaktadır. Merinos Palet Modellerinde ayrıca patchwork halı modelleride bulunmaktadır. Canlı renkleri ile oturma odası halısı olarak gayet hoş bir tercih olabilir. Çiçek desenli halı modelleri ve kelebek desenli halıları ise genç odası halısı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Karışık desenli halıları ile tüm ilgiyi üzerinde toplayan Merinos Palet Modelleri odalarınıza canlılık ve ferahlık katmak isterseniz ihtiyaç duyacağınız halı modelleri arasındadır. 12mm hav yüksekliğinde üretiliyor. Sadece iki ebatta imal ediliyor olması dezavantajıdır. Kaliteli ve cıvıl cıvıl bir halı arıyorsanız Merinos Palet tam size göre.

Merinos Palet Fiyatları

Oldukça uygun düzeyde satışı yapılan Palet serisi, ürünlerin %100 polipropilen iplikten imal ediliyor olması, fiyatının uygun sağlamaktadır. Kalite bakımından benzer nitelikteki halılardan hiçbir eksiği olmayan Merinos Palet modellerine daha ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuk odası halı çeşitleri ve genç odası halısı dekorasyonunuza renk katmak için oldukça makul fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Palet
Adet Ürün Göster
14 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>