Bahariye Halı Safran Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Bahariye Halı Safran Serisi

Bahariye Safran Serisi

Bahariye Safran serisi genellikle açık renk halı modellerinden oluşur. Bu serideki halıların kullanımı genellikle salonlarda tercih edilse de siz arzunuza göre evin farklı mekanlarında kullanabilirsiniz. Pudra, krem, bej ve pembe renklerinin Bahariye Halı Safran serisinde ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz. Açık renk halı sevenlerin çok hoşuna gidecek olan bu modelleri hemen her mobilya ile uyum içinde kullanabilirsiniz.


Bahariye Safran Modelleri

Bahariye Safran modelleri arasında modern, şık ve genellikle sade halı çeşitleri yer alır. Bahariye Halı oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bahariye Halı modelleri arasında her ev dekorasyonuna, her beğeniye uygun halı çeşidini bulabilirsiniz. Bahariye Halı, sadelikten gelen şıklıktan vazgeçemeyenler için de Safran serisini geliştirmiştir. Bahariye Halı Safran modellerinde pembe, krem, pudra gibi açık renkler yoğun olarak kullanılmıştır. Sade halı modelleri ve kendinden desenli düz renk halıların hemen her mobilya ve dekor ile kullanıma uygun olma gibi bir kullanım avantajı vardır. Açık renk halı kullananlar genellikle açık renk halı temizliği konusunda tereddütte kalırlar. Ancak halı üzerinde oluşan herhangi bir lekeye karşı anında ve doğru müdahale ile böyle bir endişeye hiç gerek yoktur. Sade ve açık renk halı modelleri, evin daha geniş ve iç açıcı görünmesinde etkilidir. Ev dekorasyonlarında sadeliğe her zaman önem verilmektedir. Bahariye Safran Halıları, evinize şık ve özgün bir dokunuş sağlar. Göbekli halı modelleri ile hem şık hem de klasik bir ev dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Halılar evin tamamlayıcı aksesuarı gibi görünse de seçimi doğru yapılan halının rengi, deseni ya da herhangi bir ayrıntısı tüm duyguları harekete geçirebilir. Evinizdeki halıları değiştirdiğinizde, evinizin atmosferinin de değiştiğini hissedersiniz. Bahariye Safran Halıları ile de evinizde farklı, huzur veren ve romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Özellikle pembe ve krem rengi ile tasarlanan halı modelleri baktıkça içinizi açacak. Damask desenli halı modelleri de ortama sağladığı farklı ambiyans ile sadece sizin değil, konuklarınızın da ilgisini çekecek.


Bahariye Safran Fiyatları

Oldukça şık ve modern tasarımlara sahip olan Bahariye Safran fiyatları, benzer halılar ile kıyaslandığında avantajlıdır. Halı fiyatını etkileyen pek çok faktör vardır. Ancak unutulmaması gereken önemli ayrıntılardan biri, halı kalitesinin arttıkça halı fiyatlarının da artacağıdır. 2015 halı modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Safran
Adet Ürün Göster
15 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>