Padişah Halı Ece Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

ece

Padişah Ece Serisi

Padişah Ece serisi, Padişah halının ürün gamına yeni eklenmiştir. Son derece modern ve şık görünen Ece serisindeki halıların tasarımında sarı, yeşil ve yer yer de pembenin pastel bir tonu kullanılmıştır. Sade ve şık görünümlü halılar evlerinize özgün bir hava katar. Henüz tanıtım aşamasında olan Padişah Halı Ece serisindeki halılar, müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Padişah Halının zaman içerisinde Ece serisine yeni modeller ekleyeceği düşünülmektedir.


Padişah Ece Modelleri

Padişah Ece modelleri sade, şık ve göz yormayan desenlerden oluşur. Sarı, yeşil gibi trend renklerin kullanıldığı halılar, sade ve klasik mobilyalar ile uyum içinde kullanılabilir. Padişah Halı Ece modelleri, son derece modern bir biçimde dizayn edilmiştir. Göz yormayan desenler, sakinlik veren renkler ile evinize konforlu ve huzurlu bir hava sunar.  Silme desenli soyut ve modern halı modelleri bu seride önemli bir yer tutar. Padişah patchwork halı modelleri de bu seri içerisinde müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Yaşamın her alanında olduğu gibi ev dekorasyonunda da moda sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Padişah Halı da ürün gamına her geçen gün serilerine yenilerini ekleyerek, modellerini güncel tutmaya çalışmaktadır. Padişah Ece serisi de güncel halı modellerinden oluşur. Sonbaharı anımsatan renkler evinizde muazzam bir görünüme kavuşur. Klasik salon halısı modeli arayanların da bu seriye göz atmaları önerilir. Padişah Ece Halı modelleri müşteriler tarafından beğeniyle karşılanacağa benziyor. Özellikle çiçek desenli halılar, oturma odalarında bahar havası estirecek. Padişah Halının Ece serindeki modelleri salonlarınızda veya oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. Kullandığınız her ortama farklı ve modern bir dokunuş sunar. Eğer siz de halı seçimi yaparken göz yormayan desenleri, baktıkça sizi dinlendiren renkleri seviyorsanız, bu serideki halılar tam size göre. Üstelik hemen hemen her mobilya ve oturma grubu ile rahatlıkla uyum sağlar. Uzun süre kullanabileceğiniz, kullanmaktan sıkılmayacağınız; aksine kullandıkça daha çok seveceğiniz bu halılar misafirleriniz tarafından da beğeniyle karşılanacak. Evinizi sıcacık saran, hem görselliği hem de dokusuyla gönlünüzü kazanacak halı modellerinin farklı ebatları da bulunmaktadır.


Padişah Ece Fiyatları

Padişah Ece fiyatları henüz belli değildir. Ancak halı alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabı bellidir. Halı satın alacağınız zaman fiyatların halı kalitesi ile orantılı olacağını aklınızdan çıkarmayın. Bu elbette ucuz halıların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Ancak genellikle halının kalitesi arttıkça, fiyatının da arttığı bilinmektedir. Padişah Ece modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Online halı satış sitesi halıbul.com, binlerce çeşit ve modelde halıyı tek tıkla evinize getirir. Online alışverişin güvenilir adresi; halıbul.com!

Ece
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>