Padişah Halı Şiraz Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

siraz

Padişah Şiraz Serisi

Padişah şiraz serisi içerdiği 2015 yeni halı modelleri ve fiyatları ile dikkat çekiyor. 2015 yılının ikinci yarısında müşterisi ile buluşan seri içerisindeki klasik ve modern tarzın uyumu ile göz kamaştırıyor. Salon halı modelleri arasında kendine yer bulacak klasik desenleri ile modern salonlarda rahatlıkla kullanılabilecek seri ile şık mekanlar oluşturabilirsiniz. Açık mavi, pembe ve krem tonlarının yoğun kullanımı ile dikkat çeken padişah şiraz modellerinde desenlerde oldukça yoğun olarak kullanılmış. Desenlerin yoğunluğu ve renklerin ustaca kullanımı kesinlikle gözü yormadığı gibi uygun mobilyalar ile şık ve rahat salonlar yaratabilirsiniz.


Padişah Şiraz Modelleri

Şiraz modellerini salonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi oturma odası halısı olarakta tercih edebilirsiniz. Canlı renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı dinamik dizaynı ile fark yaratacak mekan arayanların tercih edebileceği padişah şiraz modellerini evinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seri içerisindeki birkaç model özellikle avangard salon takımları ile kusursuz bütünlük sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. %100 akrilik iplikten 12mm hav yüksekliğinde imal edilen seri kolayca temizlenecek özellikte. Akrilik ipin leke tutmayan özelliği sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz seri değişik tarzdaki modelleri ve göz alıcı görüntüsüyle evinize güzel bir hava katacak. Kulanacağınız mekana göre 7 farklı ebatta üretilen seri de 6m2 salon halısından 80x300 yolluklara kadar pekçok alternatif mevcut.Büyük taban halısı olarakta üretilen halıları barındıran şiraz serisinde 12 metrekare büyüklüğünde salon halısı modelleride üretilmektedir. Çok büyük salonlarda tek parça kullanım için uygun olacak ölçü özel olarak imal edilmektedir. 12 metrekare halı ölçüsü bu seri için 300cm en 400cm boy ebatı şeklinde üretilmektedir. Bunun yanında küçük taban olarak 250x350 cm ebatında 9 metrekare olarak özel bir ebatta imal edilmektedir.


Padişah Şiraz Fiyatları

Padişah şiraz fiyatları kalitesi ile orantılı şekilde satışa sunuluyor. Fiyatları makul seviyelerde olan Şiraz ile şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmak isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Klasik desenli halılar genellikle salon halıları olarak tercih ediliyor.Uygun fiyatlı halılara sahip olmak isterseniz online halı satış sitemiz www.halibul.com dan serinin modellerini inceleyerek beğendiğiniz model ada modelleri güvenle satın alabilirsiniz.
Şiraz
// ]]>