Merinos Halı Narin Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

narin

Merinos Narin Serisi

Merinos Narin serisi 2015 yılının 3. çeyreğinde piyasaya çıkan bir seridir. Çok yeni olması sebebi ile henüz model sayısı az olmasına rağmen ilerleyen zamanlarda taleple doğru orantılı olarak bu sayının değişeceği aşikardır. Serinin isminden de anlaşılacağı üzere gerek kalitesi gerek dokusu gerekse modelleri ile Narin; ince yapılı, nazik ve nazenin anlamlarına gelen modelleri ile görenleri büyülemeyi başarıyor. Seri genellikle açık renkli halılardan oluşuyor. Krem ve pembe tonlarının ağırlıklı kullanıldığı seri salon halısı olarak tercih edilebilir. Ürünlerin %100 akrilik olması açık renkli halı kullanmanın zorluğunu geride bırakıyor. Kıl tüy toplamaması ve temizliğinin oldukça kolay olması ise bir diğer artı olarak seriye ayrı bir değer katıyor. Merinos Narin, salonlarında sade ve şıklığı ayrıca kaliteyi de bir arada isteyenler için eşsiz bir seçim olabilir.


Merinos Narin Modelleri

Seri içerisinde birbirinden şık salon halılarını bulmanız mümkün. Seride ağırlıklı olarak pembe, krem ve mavi tonları kullanılmıştır. Şimdilik bir model patchwork olarak üretilmiş. Bu yıl çıkan yeni serileri incelediğimizde neredeyse ürün gamına patchwork halı modelleri eklemeyen firma yok diyebiliriz. 2015 yılında son moda salon halıları içinde olan peçvörk desenler oldukça trend diyebiliriz. Evinizin her odasında rahatlıkla kullanılabilecek tarzda olan bu halılar Narin serisinde de yerini almış durumda. Diğer modeller ise hem klasik hem modern şekilde dizayn edilmiş. Modern salon halılarından sade salon halılarına kadar farklı modeller bulmanız mümkün. Narin modelleri, evinizin istediğiniz her odasında rahatlıkla kullanabilmeniz için birçok farklı ebatlarda imal ediliyor. Hemen hemen hiçbir halı firmasının üretmediği, salon halısından küçük oturma odası halısından büyük olan 5 metrekare halı modelleri Merinosun diğer serilerinde olduğu gibi Narin serisinde de mevcut. 5 metrekare halı ebatları 170cm en 250cm boy şeklindedir.


Merinos Narin Fiyatları

Merinos Narin fiyatları henüz serinin çok yeni olmasından ötürü malesef belli değil. Serinin üretimi tamamlandıktan sonra fiyatları bayilere bildirilecektir. İlgili seri fiyatlarının ortalama salon halısı fiyatları civarında olacağını düşünüyoruz. Merinos halı fiyatları muadil ürünlere göre her zaman daha uygun olmayı hedeflemektedir. Bu seri içinde aynısının olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Her halı firmasında olduğu gibi ürünün kalitesi arttıkça fiyatının da artacağı aşikardır. İlerleyen günlerde online halı satış sitemiz www.halibul.com dan Narin serisinin fiyatlarını inceleyebilir beğendiğiniz ürünü arzu ederseniz şimdiden ön sipariş olarak verebilirsiniz.
Narin
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>