Padişah Halı Simya Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

simya

Padişah Simya Serisi

Padişah Simya serisi pastel renklerle tasarlanmış halı modellerinden oluşur. Pembe halı modelleri arayışında olanlar bu seriyi çok sevecek. Padişah Halı Simya serisi Padişah Halı’nın ürün gamına yeni eklenmiştir. Padişah Halı ürünlerini sürekli yenilemeyi, modellerini güncel tutmayı ve müşterilerin beklentisini karşılamayı amaçlamaktadır. Şimdi de Simya serisini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Simya serisindeki halılar tasarımları gibi kaliteli dokularıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.


Padişah Simya Modelleri

Padişah Simya modelleri genellikle oturma odası halısı olarak kullanıma uygundur. Ancak farklı ebatları bulunması, evin farklı mekanlarında da kullanıma imkan sağlar. Pembe ve krem renginin eşsiz uyumunun görüldüğü tasarımlar son derece soft geçişlere sahiptir. Kullanıldığı alanda yumuşaklığı, zarifliği ve sadeliği yansıtır. Gül deseninin kullanıldığı halı modeli gerek renkleri gerekse de romantik tasarımı ile odalarınızda bahar havası estirecek. Sade veya renkli her mobilya ile uyum içinde kullanılabilir. Hemen hemen her halı markasının serilerinde bulunan patchwork halı modelini Padişah Halı Simya Modelleri içerinde de görmekteyiz. Padişah patchwork halı modeli mavi, pembe ve krem gibi pastel renklerin harmanlanmasıyla tasarlanmıştır. Bu halı modeli ile genellikle genç odalarında ya da oturma odalarında kullanılır. Ve kullanıldığı ortama modern, enerjik ve cool bir görünüm sağlar. Krem ve kahve renklerinin kullanıldığı halı modeller de klasik salon halısı olarak tercih edilebilir. Sade ya da klasik mobilyalarınızla dekor edebilirsiniz. Padişah Halı Simya modelleri son derece modern bir biçimde tasarlanmıştır. Ev dekorasyonunda seçimi doğru bir biçimde gerçekleştirilen halı modeli, eve bambaşka bir hava katabilir. Seçeceğiniz halı ile evinizin klasik, spor, romantik ya da renkli görünmesini sağlayabilirsiniz. Simya modelleri ile sade ve şıklığı ön plana çıkarabilirsiniz. Simya serisindeki halıların sadece şık ve özgün tasarımları değil, kaliteli dokuları da tüketicilerin ilgisini çekeceğe benzemektedir. Halılar, en sık kullanılan ev eşyalarından biridir. Bu sebeple görsel olarak hoşunuza gitmesi kadar, kaliteli ve uzun süre kullanım için de uygun olması oldukça önemlidir.


Padişah Simya Fiyatları

Padişah Simya fiyatları da halıların kalitesiyle doğru orantılıdır. Halı kalitesinin arttıkça fiyatının da artacağı herkesçe bilinmektedir. Halının kalitesini belirleyen faktörler çeşitlidir. Halı üretiminde kullanılan ipliğin türü, ilmek sıklığı hav yüksekliği gibi etkenler halının kalitesini büyük oranda etkiler. Padişah Simya Halı modellerinin kalitesi göz önünde bulundurulduğunda fiyat aralığının normal oranlarda olduğu söylenebilir.

Simya
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>