İpek Halı Kalamış Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Kalamış Serisi

İpek Kalamış Serisi

İpek Kalamış serisi, İpek Halı’nın ürün yelpazesine henüz yeni eklenen halı modellerinden oluşur. Pembe, mavi, krem kahve gibi pastel renkler ve zarif desenler bu serideki halı modellerinde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Estetik ve şık görünümleriyle yaşam alanlarınız için özel olarak imal edilmiştir. İpek Halı Kalamış serisi içerisinde yer alan modelleri genellikle salon halıları olarak kullanılabilir. Bu seride göze çarpan modellerden olan oval halılar ve yuvarlak halı modelleri kapı ağızlarında ya da küçük mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Şıklığın yeni adı İpek Kalamış halılarında gizli!


İpek Kalamış Modelleri

İpek Kalamış modelleri yaşam alanlarına sade ve şık bir görünüm katmak isteyenlerin tercih edebileceği halı modellerinden oluşur. Pastel renk halı modelleri kullanıldığı ortama estetik bir görünüm sağlar. Ev dekorasyonunda sadeliği ve şıklığı aynı anda taşıyan eşyalara olan beğeni artış göstermiştir. Salonlarınıza şıklık katacak modellerin arklı ebatları da bulunmaktadır. Gelir durumunuza göre ve evin dekoruna göre farklı mekanlarda da kullanabilirsiniz. Özellikle salonların daha şık olması gerektiğine dair olan kanaatin altında, misafirlerin genellikle salonlarda ağırlanıyor olması yatar. Siz de şık ve estetik görünen bir salonda misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız, İpek Halı Kalamış modellerini tercih edebilirsiniz. Kendinden desenli halılarda pembe halı modelleri ve turkuaz halı modelleri son derece soft görünümleriyle dikkat çekmektedir. Bu halılar kendinden desen içerdiği için sade ve şık mobilyalarla kullanılabilir. Ev dekorasyonunda pembe rengi ortama romantik bir hava katarken, mavi rengi de dinginleştiren, huzur veren etkisiyle bilinmektedir. Bu seride yer alan bembeyaz halı modeli ise zarafeti ile gözleri kamaştırmaktadır. Beyaz halının kullanım alternatifi oldukça fazladır. Her renk ve her tarz mobilya ile uyum içinde dekor edilebilir. Özellikle kadınların ev içinde daha titiz davranmaları beyaz halının temizliği konusunda tereddüt yaşamalarına neden olabilir. Metrekarede 1.000.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde imal edilen halılarda %100 çökmeli akrilik iplikler kullanılmaktadır. Akrilik iplik halının leke ve kir tutma oranını azaltmasıyla bilinmektedir. Saçaklı halı olarak imal edilen modellerin yuvarlak ve oval formda olanları da bulunmaktadır. Yuvarlak ve oval halıların da farklı iki boyutu bulunmaktadır.


İpek Kalamış Fiyatları

Sadeliğin, şıklığın ve zarafetin ön planda olduğu halılar eşsiz dokularıyla da dikkat çekmektedir. Evlerinize şık bir dokunuş yapmak isterken, bütçenizin de fazla zarar görmesini istemezsiniz. İpek Kalamış fiyatları muadillerine göre uygun aralıkta belirlenmiştir. Siz de tercihinizi bu halılardan yana kullanabilir ve evde şıklığın en özel halini yaşayabilirsiniz.

Kalamış
Adet Ürün Göster
32 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>