İpek Halı Bergama Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Bergama Serisi

İpek Bergama Serisi

İpek Bergama serisi açık renkli, klasik ve şık halı modellerini içerir. Kaliteli salon halıları arayışında olanların bu serideki modelleri incelemeleri önerilir. En şık salon dekorasyonlarını gerçekleştirirken, İpek Halı Bergama serisinde yer alan modellerden yardım alabilirsiniz. Açık renk halı modelleri, pek çok farklı mobilya ve oturma grubuyla kullanılabilir. Şık ve gösterişli mobilyalarla kullanabilir ve daha klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Başka bir tercih olarak da sade mobilya ve oturma gruplarıyla kullanabilir ve ev dekorasyonunda dengeyi ön plana çıkarabilirsiniz.


İpek Bergama Modelleri

İpek Bergama modelleri kaliteli ve şık salon halısı çeşitlerinden oluşur. Desenli ve klasik görünümlü halı modelleri yaşam alanlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Evler en özel yaşam alanlarıdır ve özenle dekor edilmesi beklenir. Bazı evlere adım attığınızda içinizi açan, ferahlatan bir atmosferle karşılaşırsınız, bazı evlere girdiğinizde sıcak bir hava sizi içine çeker, bazı evlere girdiğinizde ise sıkıcı bir havayla karşılaşırsınız. Evlerin atmosferini etkileyen en önemli faktörlerden biri de doğru eşyaların ve renklerin seçimi ve doğru aksesuarların kullanımıdır. Halılar da ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biridir. Halısı olmayan bir evde bir leylerin eksik olduğu izlenimine kapılmamızın nedenlerinden biri de budur. En güzel salon dekorasyonlarınızı gerçekleştirirken, İpek Mekik Halı Bergama modellerini tercih edebilirsiniz. Kahve, krem ve vizon gibi açık renk halı modelleri kullanıldığı ortama geniş, ferah ve estetik bir dokunuş sağlar. Açık renk halıların yanı sıra bordo ve turkuaz halı modelleri de bulunmaktadır. Bordo rengi gösterişi ve zarafeti simgelemesiyle bilinmektedir. Bu renk içeren halılar açık renk halılar ile kullanılabilir. Ev dekorasyonunda birkaç küçük ayrıntıya dikkat ederek, kusursuz bir ev dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu serideki modelleri kaliteli halı kategorisinde gösterilebilir. Bergama halıları şık tasarımları kadar mükemmel dokularıyla da dikkat çekmektedir. Metrekarede 810.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 özel bükümlü akrilik ipek görünümlü ipliklerle imal edilen halı modelleri, adeta görselliğe hitap etmektedir.


İpek Bergama Fiyatları

Kaliteli halı satın aldığınzda daha uzun süre ve daha fazla memnuniyetle kullanacağınızı unutmamalısınız. Halıların en uzun süre kullanılan ev eşyaları olduğu düşünüldüğünde kaliteli olması en aranan özelliklerden biridir. İpek Halı Bergama fiyatları benze halılar ile kıyaslandığında uygundur. Hem uygun fiyatlı kaliteli hem de şık halılar ile evleriniz daha özel ve daha özgün! 

Bergama
Adet Ürün Göster
30 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>