İpek Halı Sarayburnu Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Sarayburnu Serisi

İpek Sarayburnu Serisi

İpek Sarayburnu serisi içerisinde pek çok farklı model ve desende halılar bulunmaktadır. Çiçekli halılar, patchwork halılar, klasik halılar ve daha pek çok halı modelini Sarayburnu serisinde bulabilirsiniz. Bu serideki modellerin kullanımı genellikle salon halıları olarak tercih edilse de farklı ebatları bulunduğu için oturma odası ya da antre gibi evin farklı alanlarında da kullanılabilir. Kaliteli dokusu ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken kaliteli halı modelleri yaşam alanlarınız için özel olarak imal edilmiştir.


İpek Sarayburnu Modelleri

İpek Sarayburnu modelleri arasında pek çok farklı desende halılar yer alır. Bu modellerde ağırlıklı olarak krem, pembe, vizon, turkuaz gibi pastel renkler kullanılmıştır. Pastel renk halı modelleri ortamın daha ferah ve daha sakin bir atmosferde görünmesinde etkilidir. Göz yormayan desenlere sahip olan modellerde kullanılan renkler de birbirleriyle son derece uyumludur. Modern halı modelleri kullanıldığı ortama şık v estetik bir duruş sağlar. İpek Halı, modellerini geliştirirken tüketici ihtiyaç ve beğenilerine oldukça önem vermektedir. Sarayburnu serisi ile de evde şık, modern bir görünüm yaratmak isteyenlere itap etmeyi amaçlamıştır. Son zamanlarda ev dekorasyonuna verilen önemin artması eşya ve aksesuar seçiminin de önem kazanmasına neden olmuştur. Ev dekorasyonunun tamamlanmasında önemli rolü olan eşyalardan biri de halılardır. Halılar eskiden yerden gelen soğuğu kesmek, sert zemini yumuşak kılmak için kullanılırdır. Günümüzde halı kullanımında bu sebepler elbette hala geçerlidir, ancak bunların dışında ev dekorasyonunu etkileyen eşya olarak da önemli ve gerekli görülmektedir. Yani ev dekorasyonunda halı seçimi oldukça önemlidir. Siz de modern, şık ve estetik görünen bir eve sahip olmak istiyorsanız İpek Halı Sarayburnu modellerini tercih edebilirsiniz. Sarayburnu modelleri arasında yer alan mavi çiçekli halı, kahve krem halı modelleri, patchwork halılar, pembe renk halı modelleri ve klasik görünümlü açık renk halılar şık ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Desen ve renk içeren halıları sade mobilyalarla ve renkli aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda birkaç küçük detaya dikkat ederek siz de mükemmel görünen evlere sahip olabilirsiniz.


İpek Sarayburnu Fiyatları

İpek Sarayburnu modelleri şık tasarımlarıyla olduğu kadar kaliteli dokusuyla da dikkat çekmeyi başarmıştır. Şık halı modellerinin üretimi metrekarede 810.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde ve tamamı akrilik iplik kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda İpek Sarayburnu fiyatlarının avantajlı olduğu söylenebilir. Şık halı fiyatları farklı değişkenlere göre belirlenmektedir. Siz de hem kaliteli, hem şık hem de uygun fiyatlı modeller için tercihinizi Sarayburnu halılarından yana kullanabilirsiniz.

Sarayburnu
Adet Ürün Göster
27 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>