İpek Halı Buhara Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

İpek Halı Buhara Serisi

İpek Buhara Serisi

İpek Buhara serisi şık ve klasik salon halısı modellerini içerir. Klasik halı desenleri ile oldukça ağır ve gösterişli bir görünüme sahip olan halılar ile siz de yaşam alanlarınıza geleneksel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Geleneksel halı motifleri günümüzde de pek çok kişi tarafından beğenilmekte ve ilgiyle tercih edilmektedir. İpek Halı Buhara serisi eski halıları anımsatan desen, motif ve renkleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanacak gibi görünmektedir.


İpek Buhara Modelleri

İpek Buhara modelleri klasik ev dekorasyonundan ve klasik eşyalardan vazgeçemeyenlerin çok hoşuna gidebilinecek klasik salon halılarından oluşur. Klasik eşya ve aksesuarların modası hiçbir zaman geçmez, adı üzerinde klasiktir onlar. Ev dekorasyonunda da bazı kimselerin klasik eşyalarda., birtakım eskiyi anımsatacak aksesuarlardan vazgeçemediğini biliyoruz. Günümüzde de modern ve geleneksel parçaların bir arada kullanılması oldukça ilgi görmektedir. Ev stilinde de modern ve klasik eşyaların birlikte dekor edilmesi özgün bir görünüme neden olmaktadır ki ev dekorasyonunda özgünlük oldukça önemli bir faktördür. İpek halı Buhara modelleri gösterişli ve klasik halı modelleri ile oldukça dikkat çekmedir. Bu modellerde ağırlıklı olarak krem, bordo ve lacivert renkleri kullanılmıştır. Lacivert ve bordo halı modelleri kullanıldığı ortama ağırlık, şıklık ve zarafet katar. Klasik ve renk renk halılar da bu seride farklı tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bu serideki halılar şık tasarımları kadar kaliteli dokularıyla da dikkat çekmektedir. Metrekarede 1.250.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 akrilik ipliklerle imal edilen halı modelleri saçaklı salon halısı olarak tasarlanmıştır. Bu halılar sadece klasik ev dekorasyonlarında değil, modern ev dekorasyonlarında kullanılabilir. Eğer tamamen klasik bir ev görünümü istemiyorsanız, sade oturma gruplarıyla ve modern mobilyalarla eşleştirerek kullanabilirsiniz. Eğer tamamen klasik ev dekorasyonu istiyorsanız gösterişli mobilyalar ve klasik aksesuarlarla Buhara halılarını kullanabilirsiniz. Klasik halılar hala pek çok kişi tarafından beğenerek tercih edilmektedir.


İpek Buhara Fiyatları

Klasik Halı fiyatları halıların üretiminde kullanılan malzemeye ve üretim biçimine göre değişkenlik göstermektedir. İpek Buhara halıları oldukça yüksek bir kaliteye sahiptir ve salonlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. İpek Buhara fiyatları benzer kalitedeki halı fiyatları ile kıyaslandığında avantajlıdır. Siz de İpek Buhara modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir ve çeşitli ödeme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Halı almanın en kolay ve en güvenilir yolu burada!

Buhara
Adet Ürün Göster
17 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz