İpek Halı Nevra Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Nevra Serisi

İpek Nevra Serisi

İpek Nevra serisinde pek çok farklı model ve desende halı çeşitleri yer almaktadır. Desenli halılar, kendinden desenli halılar, düz tek renk halı modelleri İpek Halı Nevra serisinde önemli bir yer tutar. Farklı beğenilere ve farklı ev dekorasyonlarına uygun modellerden siz de dilediğiniz bir halı çeşidini seçebilirsiniz. Özgün ve modern halı modelleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem spor hem de klasik halı modelleri Nevra serisinde, bu seride yer alan modelleri evin dilediğiniz alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.


İpek Nevra Modelleri

İpek Halı Nevra modelleri farklı renkler, farklı desenler ve farklı tarzda halılardan oluşur. Ev dekorasyonunda halıların önemi oldukça büyüktür. Halılar, evi ev gibi yapan, sıcacık bir atmosfer sağlayan ev eşyalarından biridir. Halı seçimi yaparken hanın rengi, deseni, stili gibi faktörler oldukça önemlidir. Ev dekorasyonu bir bütündür. Doğru parçaların, doğru tarzların ve doğru renklerin bir arada kullanılmasıyla mükemmel bir görünüm elde etmek mümkündür. Her insanın nasıl ki kendine has bir özelliği varsa, her evinde kendine özgü bir atmosferi vardır. Bir evin sade, şık, spor, klasik ya da eğlenceli görünmesinde etkili olan unsur elbette kullanılan eşya ve aksesuarlardır. İpek Nevra modelleri arasında yer alan sade halı modelleri ve tek renk halı modelleri spor ev dekorasyonlarında kullanılabilir. Tek renkli ve sade halılar hareketli ev eşyalarıyla kullanılabilir. Tek renk halılarda mavi, gri, beyaz, pembe, mürdüm, turkuaz gibi enerji yükselten renkler kullanılmıştır. Bu halı modellerini evin dilediğiniz alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kareli halılar ve yuvarlak desenli halı modelleri ise son derece modern bir görünüme sahiptir. Genç odası halıları olarak kullanımı da idealdir. Daha cool, sportif bir görünüm isteyenler bu modelleri tercih edebilirler. Damask desenli halı modelleri ve daha klasik şık görünüme sahip olan halı modelleri ise salon halıları olarak kullanılabilir. Ev dekorasyonunda şıklığa, zarafeti ön plana çıkarmak isteyen kişiler bu tercihlerini bu modellerden yana kullanabilirler. Nevra modelleri arasında farklı tarzlara hitap eden pek çok halı modelinin yer alması, tüketicilere avantaj sunmaktadır.


İpek Nevra Fiyatları

İpek Nevra halıları modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çektiği gibi hoş dokularıyla da dikkat çekmektedir. Bu serideki halıların üretimi metrekarede 720.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde ve  %100 akrilik ipliklerle gerçekleştirilmiştir. Benzer halılarla kıyaslandığında İpek Nevra fiyatları uygundur. Siz de evlerinize şıklık ve modern bir görünüm katmak için uygun fiyata ve şık desenlere sahip olan halı modellerini tercih edebilirsiniz.

Nevra
Adet Ürün Göster
35 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>