İpek Halı Livera Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

İpek Halı Livera Serisi

İpek Livera Serisi

İpek Livera serisi açık renkli modern halılardan oluşur. Beyaz, açık kahve ve vizon gibi renkler Livera serisindeki halılarda yoğun olarak kullanılmıştır. Açık renk halı modelleri, genellikle evi daha ferah, daha geniş gösterdiği için ve dinlendirici bir etki sağladığı düşünüldüğü için tercih edilir. Siz de evinizdeki mekanların daha geniş görünmesi için açık renkli halılar tercih edebilirsiz. Evin olduğundan daha büyük ya da olduğundan daha küçük görünmesi kısmen seçtiğiniz eşya ve renklerle de ilgilidir.


İpek Livera Modelleri

İpek Halı Livera modelleri arasında modern, şık ve yeni halı modelleri bulunur. Bu seride yer alan vizon renk halı modelleri ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılır. Vizon renginin kullanım alternatiflerinin oldukça fazla olduğu söylenebilir, bu yüzden de kolay kombin yapılan renkler arasında gösterilebilir. Nötr renk grubunda olan vizon rengi ev dekorasyonunda kullanırken yine de dikkat etmek gerekir. Vizon rengindeki halıları gri, açık kahve ve bej gibi renkteki eşya ve aksesuarlarla kullanabilir ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha renkli ve daha canlı bir görünüm elde etmek içinse sarı, altın rengi, mor, turuncu gibi belirgin renklerde aksesuarlarla eşleştirebilirsiniz. Siz de farklı ve özgün bir ev dekorasyonu yaparken İpek Livera modelleri arasındaki vizon renkli halıları tercih edebilirsiniz. Bu serideki geometrik desenli halılar spor şık bir görünüme sahiptir. Tercih ettiğiniz mobilyalara göre spor ya da daha şık bir ev stili yaratabilirsiniz. Livera serisindeki kendinden desenli ve şık halı modelleri de farklı kullanım alternatiflerine sahiptir. Bu modeller tasarımları gibi dokularıyla da tüketicilerin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. Metrekarede 610.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 parlak akrilik ipliklerle imal edilen modeller evlerinizdeki en güzel yerleri almayı hak ediyor gibi görünmektedir. Livera halıları evinizin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha özel, daha modern ve daha şık bir görünüme kavuşturmak tamamen sizin elinizde!


İpek Livera Fiyatları

Modern halı modelleri fiyatları farklı farklıdır. Her beğeniye, her ihtiyaca halı modelleri bulunduğu gibi her gelir durumuna uygun halı fiyatları da bulunmaktadır. İpek Livera fiyatları da pek çok bütçeyi zorlamayacak aralıkta belirlenmiştir. Kaliteli halıları daha uzun süre kullanabileceğinizi de aklınızdan çıkarmamalısınız. Hem fiyatları uygun hem de tasarımları şık ve güncel halı modellerini tercih edebilir ve en güzel ev dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Sitemizde halı modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilir, güvenli ve kolay bir biçimde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Livera
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz