İpek Halı Livera Plus Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Livera Plus Serisi

İpek Livera Plus Serisi

İpek Livera Plus serisi şık, zarif ve açık renkli halı modellerini içerir. Şık salon halıları ile yaşam alanlarınıza estetik ve zarif bir dokunuş yapabilirsiniz. Kendinden desenli ve krem rengi halı modelleri adeta zarafeti ve estetiği simgelemektedir. Saçaklı olarak imal edilen halıların farklı ebatları da mevcuttur. Yaşam alanlarınıza özel olarak tasarlanan halı modelleri ile sizde şık ve herkesin hayran kalacağı ev dekorasyonları yapabilirsiniz.


İpek Livera Plus Modelleri

İpek Livera Plus modelleri şıklığın, estetiğin ve zarafetin ön planda olduğu halılar bulunur. Henüz sınırlı sayıda model içeren seride açık renk halılar ön plandadır. Bu serideki halı modellerin kullanımı genellikle salonlar için tercih edilse de oturma odalarında ya da antreler de kullanılabilir. Halının modeli, rengi deseni kadar kullanılacağı mekan da oldukça önemlidir. En sık kullandığınız ve özel olduğunu düşündüğünüz mekanlar için daha kaliteli ve daha gösterişli halı modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük olduğunu düşündüğünüz bir mekanda açık renk halılar ve açık renk mobilyalar tercih ederek daha geniş bir görünüm elde edebilirsiniz. Oturma odalarında daha sıcak, samimi bir atmosfer sağlamak içinse koyu ya da canlı renklere sahip halı modellerini tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonun halı seçimi oldukça önemlidir ve seçeceğiniz halı modeli, rengi ya da deseni sayesinde evin atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. İpek Halı’nın Livera Plus serisindeki halıları da şık ev dekorasyonları yaratmak için tercih edebilirsiniz. Kendinden desenli halı modelleri sade şık bir görünüme sahiptir ve yaşam alanlarınıza soft bir dokunuş, sade bir hareketlilik sağlar. Bu serideki halılar zarif tasarımlarının yanı sıra kaliteli dokularıyla da dikkat çekmektedir. Metrekarede 610.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 parlak akrilik ipliklerle saçaklı olarak imal edilmektedir. Akrilik iplik halı kullanım ömrünün daha uzun olması, kir ve leke tutma ihtimalinin düşük olması gibi nedenlerle tercih edilmektedir. Saçaklı halı modelleri son zamanlarda evlerde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Siz de bu modelleri tercih edebilir ve güncel, modern aynı zamanda da şık bir ev dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz.


İpek Livera Plus Fiyatları

Halı satın alırken pek çok faktörü aynı anda göz önünde bulundurmak isteriz. Halının modeline, desenine, rengine, mekana uygunluğuna, kalitesine ve fiyatına dikkat ederiz. Tüm bu özellikleri aynı anda taşıyan bir ürünü bulmak her zaman mümkün olmayabilir. Halı fiyatlarının gelir durumunuza uygun olması çok önemlidir. İpek Livera Plus fiyatları benzer halılarla kıyaslandığında ve halıların kalitesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygundur. Siz de tercihinizi bu halılardan yana kullanabilirsiniz.

Livera Plus
6 Adet Üründen 1 - 6 Arasını Görüntülüyorsunuz