İpek Halı Vizon Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

İpek Halı Vizon Serisi

İpek Vizon Serisi

İpek Vizon serisinde farklı modelde, farklı desen, renk ve tarzda pek çok halı modeli bulunmaktadır. Birbirinden farklı halı modelleri farklı stildeki ev dekorasyonlarında ve yaşam alanlarında kullanılabilir. Modern halılar ile yaşam alanlarınızı bambaşka, güncel ve modaya uygun bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evler, en özel yaşam alanlarıdır ve evlerin de bir atmosferi, karşı tarafa hissettirdiği bir hava vardır. Evlerin nasıl göründüğünü ve atmosferini etkileyen en önemli faktör kullanılan eşyalar, renkler ve parçaların birbiriyle nasıl kullanıldığıdır.


İpek Vizon Modelleri

İpek Halı Vizon modelleri arasında her beğeniye, her eve ve her ihtiyaca uygun halı çeşitlerini bulmak mümkündür. Farklı yaşam alanlarında kullanıma uygun halı modelleri modern, şık ve özgün tasarımlara sahiptir. Bu halılarda kullanılan renk seçeneği de oldukça fazladır. Bu seride yer alan beyaz halı çeşitleri zarif görünümleriyle dikkat çekmektedir. Beyaz halının hem kullanım avantajları hem de dezavantajları vardır. Beyaz halıyı pek çok farklı renk ve stildeki mobilyalarla kullanabilirsiniz. Ancak pek çok bayan beyaz halı temizliği konusunda tereddüt yaşar. Halıların en sık kullanılan ev eşyaları olduğundan temizliği elbette çok önemlidir. Ancak üretiminde akrilik iplik kullanılan İpek Vizon modellerinin kir ve leke tutma ihtimali düşüktür. Özellikle de lekelere yapılan anında ve doğru müdahaleyle halının ilk günkü görünümü uzun süre korunabilir. İpek Halı Vizon serisinde dikkat çeken ve beğenilen halı modellerinden biri de vizon rengi halılardır. Vizon rengi halılar farklı renklerle ve farklı tarzda mobilyalarla dekor edilebilir. Ortama gösterişli bir atmosfer sağlar. Canlı renklerle eşleştirilebileceği gibi nötr renklerle de kombin edilebilir. Vizon serisi içerisinde damask desenli halı modelleri, çiçek desenli halı modelleri, patchwork halılar, kareli halılar, modern çizgiler ve modern renkler içeren halılar oldukça önemli bir yer tutar. Modern ve özgün ev dekorasyonları gerçekleştirmek için bu serideki halı modellerini tercih edebilirsiniz. Oturma odası halıları olarak tasarlanan bu serideki halıları yaşam alanlarınızın dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz.


İpek Vizon Fiyatları

İpek Halı Vizon halıları eşsiz dokularıyla tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Bu serideki halıların üretimi metrekarede 550.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 çökmeli akrilik ipliklerle gerçekleştirilmektedir. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ve benze halılarla kıyaslandığında İpek Vizon fiyatları oldukça avantajlıdır. Siz de tercihinizi bu modellerden yana kullanmak isterseniz sitemizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vizon
Adet Ürün Göster
19 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz