İpek Halı İskilip Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı İskilip Serisi

İpek İskilip Serisi

İpek İskilip serisi içerisinde farklı model ve renkten pek çok halı çeşidi bulunmaktadır. Şık halı modellerinin yanı sıra spor halı modelleri de bu seride yer alır. Bu seride yer alan şık halı modelleri saçaklı halı olarak tasarlanmıştır. Spor halı modellerinin bir kısmı düz tek renk bir kısmı da modern çizgi ve desenler içermektedir. Siz de evinize ya da zevkinize uygun olan halı modellerini bu seride bulabilirsiniz. İpek Halı İskilip serisi ile evleriniz daha şık, daha özgün!


İpek İskilip Modelleri

İpek İskilip modelleri arasında farklı beğenilere, farklı ihtiyaçlara ve farklı beğenilere uygun halılar yer almaktadır. Evinizin genel görünümüne ve dekoruna göre sade halı modellerini veya çok şık halı modellerini tercih edebilirsiniz. İpek Halı İskilip modelleri içerisinde yer aşan sade tek renk düz halı modelleri oldukça sade ve modern bir görünüme sahiptir. Bu modellerde turkuaz, krem rengi, lila,, bej gibi renkler kullanılmıştır. Tek renk halılar son zamanlarda ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Modern ve spor şık bir görünüme neden olan halı modelleri ile siz de özgün ev dekorasyonları elde edebilirsiniz. Desensiz halıları, hareketli mobilyalarla, desenli-çizgili aksesuarlarla eşleştirerek kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda dengeyi sağlamak, evin mükemmel görünmesinde en önemli faktörler arasında gösterilebilir. Düz halıları oturma odalarında ya da yatak odalarında kullanım için tercih edebileceğiniz gibi salon halısı olarak da kullanabilirsiniz. Bu seride yer alan kare desenli renkli halı modelleri, oldukça cool ve spor bir görünüme sahiptir. Ortama hareketlilik ve canlılık katar. Aynı zamanda modern tasarımlara sahip olan modeller ile halı modasını kendi evinizde yaşatma imkanına sahip olabilirsiniz. İsklip modellerinde şık salon halıları da yer alır. Açık renk ve saçaklı olarak imal edilen halılar ile en güzel salon dekorasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Metrekarede 1.500.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 akrilik ipliklerle imal edilen halılar son derece kalitelidir. Hem modern tasarımları hem de kaliteli halı özellikleri, bu halıların tercih edilirliğini artırmaktadır.


İpek İskilip Fiyatları

Kaliteli halı fiyatları farklı faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Halıların kalitesi arttıkça fiyat aralığı da yükselmektedir. Kaliteli halı fiyatları ile kıyaslandığında İpek İskilip fiyatlarının çok da yüksek olduğu söylenemez. Eğer hem kaliteli hem de modern, şık halı modelleri arıyorsanız bu serideki modelleri incelemeden halı satın almamalısınız. Bu modeller ile evleriniz daha şık ve daha çok sizi yansıtacak!

İskilip
Adet Ürün Göster
20 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>