İpek Halı Gediz Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

İpek Halı Gediz Serisi

İpek Gediz Serisi

İpek Gediz serisi içerisinde kaliteli ve klasik salon halıları bulunur. El halısı görünümlü halılar ev dekorasyonlarında çok gösterişli bir görünüme neden olur. Evlerinde zarafeti ve şıklığı ön plana çıkarmak isteyen kişiler bu serideki modelleri tercih edebilirler. Klasik ev dekorasyonlarının modası her dönemde devam etmektedir. Klasik mobilya ve eşyaların her ne kadar ağır bir görünümü olduğu düşünülse de modern parçalarla eşleştirilerek kullanıldığında oldukça trend bir görünüme neden olmaktadır. İpek Halı Gediz serisi içerisinde yer alan kaliteli halı modelleriyle evleriniz daha şık, daha gösterişli ve daha lüks!


İpek Gediz Modelleri

İpek Gediz modelleri klasik ve şık salon halılarından oluşur. El halısı görünümlü makine halısı geleneksel motifleri ile evlerinize klasik şıklık katmayı amaçlamaktadır. Bazı kişiler özellikle ev dekorasyonlarında klasik mobilya ve aksesuarlardan vazgeçemezler. Klasik ev dekorasyonlarının belli başlı özellikleri de vardır. Klasik evlerde simetri vardır, bej, krem, bordo, altın sarısı gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılır. Uyum, gösteriş ve mesafeli bir atmosfer varlık gösterir. Klasik ev dekorasyonu gerçekleştirirken size en çok yardımcı olabilecek eşyalardan biri de halılardır.  İpek Halı Gediz modelleri salonlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Salon dekorasyonu konusunda herkesin bir parça özenli davranması beklenir. Salonlar evlerin en özel mekanlarıdır. Bu yüzden de salon için halı seçerken halının modeline, desenine ve özellikle de kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. Kaliteli halılar her anlamda kendisini belli eder. Kaliteli dokusunun görsel açıdan dikkat çekmesinin yanı sıra kullanım ömrünün uzun olması da oldukça büyük bir avantajdır. Kaliteli halı özellikleri metrekareye düşen hav ağırlığından anlaşılabilir. Hav ağırlığı fazla olan halılar daha kalitelidir ve daha uzun ömürlüdür. Bunun yanı sıra kullanılan iplik türü de halı kalitesini etkiler. Bu serideki halıların üretimi metrekarede 2.000.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 akrilik ipliklerle saçaklı olarak el halısı görünümünde gerçekleştirilmiştir. Saçaklı halı olarak tasarlanması, klasik görünümüne farklı bir hava katmıştır. Bu serideki klasik halı modellerinde lacivert, bordo, mavi gibi renkler yoğun olarak kullanılmıştır. Bu halı modelleriyle tamamen klasik bir görünüm elde edebilir veya modern klasik bir dekor gerçekleştirebilirsiniz; bu tamamen sizin tercihiniz!


İpek Gediz Fiyatları

Kaliteli halı fiyatlarının yüksek olduğu söylenebilir. Bir halının hav ağırlığı ne kadar artarsa, aynı oranda kalitesi ve maliyeti de artar. Kaliteli halıları uzun süre memnuniyetle kullanabilirsiniz. Böylece maddi açıdan yaptığınız fedakârlığın karşılığını fazlasıyla almış olursunuz. Kaliteli halı sınıfında yer alan İpek Gediz fiyatlarının pek çok halıya göre yüksek olduğu düşünülebilir. Ancak kaliteli ürünlerin fiyatlarının da aynı oranda yüksek olacağı unutulmamalıdır. 

Gediz
Adet Ürün Göster
20 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz