İpek Halı Alaçatı Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

İpek Halı Alaçatı Serisi

İpek Alaçatı Serisi

İpek Alaçatı serisi modern, renkli ve özgün halı modellerinden oluşur. Bu serideki halılar genellikle yazlık halı olarak kullanılır. Birbirinden şık yazlık ince halı modelleri hem çok kullanışlı hem de oldukça dekoratif bir görünüme sahip. Özellikle kış aylarında kullanılan yün ya da yün görünümlü halılar, bahar ve yaz aylarında sizi bunaltabilir. Yaz aylarında da evinizin de atmosferini yenilemek ve hatta hafifletmek istiyorsanız bu serideki renkli halı modellerini tercih edebilirsiniz.


İpek Alaçatı Modelleri

İpek Alaçatı modelleri genellikle yaz halısı olarak kullanılır. Renkli ve modern halı modelleri yaşam alanlarınıza canlılık katacak gibi görünmektedir. İnce bir dokuya sahip olan halıların kullanımı pratik ve temizliği de oldukça kolaydır. Yazlık halı tavsiyesi isteyenlere İpek Halı’nın Alaçatı modelleri önerilir. Yazlık halı kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedir. Genellikle kış aylarından soğuktan da korunmak için kullandığımız kalın, yünlü halılar, yaz aylarında bize rahatsızlık verir. Yazın nasıl ki kıyafet dolabımızı yeniliyorsak, aslında ev dekorasyonunu da yenilememiz ve kısmen de olsa değişikliklere gitmemiz gerekebilir. Yaz yalarında pencerelerin sürekli açık olması halıların daha fazla toz toplamasına neden olabilir. Oysa yazlık halılar pratik temizlenebilmesiyle ev hanımlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. İpek Halı Alaçatı modelleri, sadece ince dokularıyla değil; rengarenk ve modern tasarımlarıyla da yazın enerjisini evinize getirecek! Metrekarede 480.000 ilme ucu sıklığında 6mm hav yüksekliğinde %100 akrilik triko ipliklerle yaz halısı olarak imal edilen modeller pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Bu halıları dilediğiniz gibi dekor edebilirsiniz. Evinde renkli, enerjik bir atmosfer yakalamak isteyenlerin çok beğeneceği halı modelleri yazlık yerlerde yaşayanlara da büyük kolaylıklar sağlar. Kareli halı modelleri, yuvarlak desenli halı modelleri, patchwork halılar bu seride önemli bir yer tutar. Bu halıları antre halısı, oturma odası halısı, genç odası halısı hatta mutfak halısı ya da yatak odası halısı olarak da kullanabilirsiniz.


İpek Alaçatı Fiyatları

İpek Alaçatı fiyatları oldukça uygundur. Sadece renkli tasarımları ve ince dokusuyla değil, fiyatlarının uygunluğuyla da şaşırtan halılar pek çok kişi tarafından ilgiyle tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı halılar ile siz de evlerinizde yaz şıklığını yansıtabilirsiniz. Online halı satış mağazamızda yazlık halılarla ilgili pek çok model ve fiyatları bulabilir ve kıyaslamalar yapabilirsiniz. Modelini beğendiğiniz bir halıyı hemen sipariş edebilir ve en özel ev dekorasyonlarını siz gerçekleştirebilirsiniz.

Alaçatı
11 Adet Üründen 1 - 11 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>