Dilek Halı İkon Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Dilek Halı İkon Serisi

Dilek İkon Serisi

Dilek İkon serisi cıvıl cıvıl, renkli ve modern desenli halılardan oluşur. Modellerini sürekli yenileyen ve güncel tutmayı amaçlayan Dilek Halı, İkon serisi altında renkli halı modellerini toplamıştır. Yaşam alanlarına hareket katmak isteyen, renkli ve canlı bir dokunuşta bulunmak isteyen kişilerin İkon serisindeki modelleri mutlaka görmesi gerekir. Bu serideki modelleri evinizin dilediğiniz alanında kullanabilir ve kullandığınız ortamın enerjisini yükseltebilirsiniz.


Dilek ikon Modelleri

Dilek İkon modelleri renkli ve desenli tasarımlara sahip halıları içerir. Renkli halılar son zamanlarda ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Günlük hayatın koşuşturmasından bunaldığınızda ve evinize girdiğinizde kendinizi rahatlamış ve huzur bulmuş hissetmek isterseniz. Evinizde canlı renklerin ve iç açıcı detayların varlığı sizin de enerjinizi yükseltir. Siz de renkli ev dekorasyonu gerçekleştirmek ve evinize canlılık getirmek, yüksek enerjili bir atmosfer sağlamak için tercihinizi Dilek Halı İkon modellerinden yana kullanabilirsiniz. Rengarenk halı modellerini kullanırken dikkatli davranmalısınız. Renkli ve desenli halıları, hareketli ve yine renkli mobilya ve aksesuarlarla dekor ederseniz karmaşık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu da kafa karıştırıcı ve yorucu bir atmosfere neden olabilir. Renkli halıları kullanmayı tercih ettiğinizde odak noktası olarak halılarınızı seçmeli ve mobilyalarınızı daha sade ve nötr renklerde seçmelisiniz. Ev dekorasyonunda birkaç küçük ayrıntıya dikkat ederek, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.  Bu serideki halılar genellikle modern desenler içermektedir. Dilek İkon serisinde yer alan çiçekli halı modelini yatak odalarında kullanabilir ve romantik bir ortam yaratabilirsiniz. Çiçekli halı modellerinin yatak odalarında kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Evin her odasının farklı bir atmosferi vardır. Yatak odaları, evlerin en özel, mahrem alanlarıdır. Romantik duygusal ve yumuşak bir atmosferin hakim olması beklenir. Oturma odaları evlerin en sık kullanılan, ailenin bir arada toplanıp sohbet ettiği alanalrdır. Daha renkli, yüksek enerjili ve canlı bir havanın hakim olması beklenir. Salonlar evlerin en özel mekanlarıdır. Daha şık ve gösterişli bir görünümde olması beklenir. Siz de halı seçimi yaparken bunları göz önünde bulundurursanız, kararlarınızı daha sağlıklı ve doğru biçimde verebilirsiniz.


Dilek İkon Fiyatları

Dilek İkon halıları sadece renkli tasarımlarıyla değil, uygun fiyatlarıyla da tercih edilmektedir. Dilek Halı’nın ürün gamında her beğeniye ve her eve uygun modeller bulunduğu gibi her gelir durumuna uygun modeller de bulunmaktadır. Uygun fiyatlı halı modelleri tüketicilere avantaj sağlamaktadır. Dilek İkon Fiyatlarının oldukça uygun olması, halıların tercih edilebilirliğini de artırmaktadır. Dilek İkon modelleri ve fiyatları sitemizde daha detaylı bir biçimde verilmiştir. Halı satın almanın en kolay yolu burada!

 

İkon
7 Adet Üründen 1 - 7 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>